/

JASTRZĘBIA GÓRA - KOLONIE, OBÓZ

JASTRZĘBIA GÓRA

Morze Bałtyckie, Aqupark z rekinami, Laser Tag, Archery Tag,
labirynt z niespodziankami !!!

kolonie 7-13 lat, obóz 14-18 lat

Jastrzębia Góra jest kurortem położonym w najbardziej wysuniętym na północ miejscu polskiego wybrzeża i jednocześnie wysoko nad poziomem morza. Takie usytuowanie stwarza niepowtarzalny mikroklimat i zapewnia wspaniałe czyste powietrze. Jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu, kąpieli morskich i słonecznych.

PROGRAM

Dzień 1
Przejazd do Jastrzębiej Góry, zakwaterowanie, zapoznanie się z regulaminem kolonii.
Dzień 2 - 9
· Popływaj z rekinami - wycieczka do zaczarowanej Krainy Wodnych Przygód w Redzie (www.aquaprkreda.pl), jedynego w Europie aquparku z żywymi rekinami, ze zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami, z rzeką ze zjazdami pontonami, z basenem ze sztuczna falą, ze zjeżdżalnią, której tor przebiega przez szklany tunel akwarium z rekinami

· wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie (spotkanie z największymi wielorybami, rekinami, olbrzymimi żółwiami, sympatycznymi delfinami, orkami i innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi) i „mówiący wielorybek” – świetna interaktywna zabawa wizualna, umożliwiająca rozmowę na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie, następnie zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu

· wycieczka do labiryntu kukurydzy. Podejmij wyzwanie  i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych  w labiryncie zagadek i obiektów da niemałą porcję zabawy i emocji. Spragnieni wyzwań mogą podjąć próbę zdobycia labiryntu bez użycia otrzymanej mapki. Po wyjściu z labiryntu chętni mogą spróbować przejechać kilka metrów rowerem skręcającym odwrotnie

· plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika
· gry integracyjne, zabawy wodne, konkursy m. in, festiwal karaoke i „Mam Talent”
· w zdrowym ciele zdrowy duch! Będą konkurencje zespołowe i indywidualne, konkursy, olimpiady i tory przeszkód na wesoło. Najlepsi oczywiście zostaną wyróżnieni!
· piłka siatkowa, nożna, koszykowa, bieg terenowy
· dyskoteki
· ognisko
· wizyta w latarni morskiej Rozewie
· spacer Lisim Jarem – wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągający głębokość 50 m.

DZIEŃ 10
Śniadanie. Wykwaterowanie. Powrót do miast wyjazdu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE - realizowane przy zgłoszeniu się minimum 15 osób:

„Trójmiasto inaczej - odkryj tajemnice otaczającego świata” – autokarowa wycieczka, w programie m.in. wizyta w:
· Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia (www.experyment.gdynia.pl), w interaktywny sposób  i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci,
· zabawa w STREFA ZOLTAR (www.strefazoltar.pl), m.in. LaserTag  - czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike ( CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca.lub gra w ARCHERY TAG będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki z użyciem prawdziwych łuków i bezpiecznych strzał. Sala 250m2 posiada dmuchane przeszkody, muzykę i światła efektowe. Wszyscy uczestnicy dostają maski oraz kamizelki ochronne, dzięki czemu całość przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach. Cena wycieczki 100 zł/os.

Wizyta w Parku Linowym -  pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Cena 50 zł/os.

Wodne szaleństwo w aquaparku Primavera. Cena 50  zł/os.

Szkolenie windsurfingowe w Chałupach - 10 h szkolenia w grupie z instruktorem - cena 500 zł/os.:

  • grupy od 5 do max 7 osób
  • kompletny sprzęt windsurfingowy (dobrany do poziomu zaawansowania uczestników)
  • kapok, pianka, trapez

Warsztat tenisa ziemnego  - 8-godzinne szkolenie tenisowe, grupa początkująca i grająca, poznanie przepisów gry, prawidłowa postawa, sposoby poruszania się po korcie, nauka i doskonalenie gry w tenisa. Cena 250 zł/os.

Treningi z instruktorem fitnessu, 8 h podczas turnusu, m.in. modelowanie sylwetki, ćwiczenia wzmacniające i koordynacyjne, stretching, taśmy, drabinki koordynacyjne, porady dietetyczne. Koszt kursu: 150 zł/os.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny „BAŁTYCKI RELAKS” to idealne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami, do morza ok. 400 metrów. Ośrodek dysponuje salą sportowo-taneczną z lustrami, salą kinową, boiskami (piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokej), placem zabaw, świetlicą, siłownią, tenisem stołowym, piłkarzykami, salą TV, mini zoo, sprzętem karaoke, wiatami przy ognisku i grilla. Duży teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce ośrodka. Pierwsze świadczenie - kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.
Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
HJA01 2020-06-28 - 2020-07-07 1480.00 PLN stop -
HJA02 2020-07-07 - 2020-07-16 1480.00 PLN są miejsca zakończona
HJA03 2020-07-17 - 2020-07-26 1480.00 PLN są miejsca zakończona
*Wyjazd z Lublina potwierdzony w terminie 17.07
HJA04 2020-07-27 - 2020-08-05 1480.00 PLN są miejsca zakończona
HJA05 2020-08-06 - 2020-08-15 1480.00 PLN są miejsca zakończona
HJA06 2020-08-16 - 2020-08-25 1480.00 PLN są miejsca zakończona

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, transport, ubezpieczenie (TU AXA Polska NNW 5000 zł), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, program, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

CENA NIE ZAWIERA

dopłat do transportu z poszczególnych miast, kieszonkowego, opłat za imprezy fakultatywne

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Wycieczka Trójmiasto 100.00 PLN
2. Park linowy 50.00 PLN
3. Aquapark Primavera 50.00 PLN
4. Szkolenie windsurfingowe 500.00 PLN
5. Warsztat tenisa ziemnego 250.00 PLN
6. Treningi z instruktorem fitnessu 150.00 PLN
7. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji KR (dla chętnych) 50.00 PLN
8. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji również od chorób przewlekłych (dla chętnych) 95.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Uczestnicy powinni mieć obowiązkowo aktualne legitymacje szkolne.
Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa. Prosimy jednak o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. WARSZAWA potw. 100.00 PLN
potw. KRAKÓW potw. 180.00 PLN
potw. KATOWICE potw. 180.00 PLN
potw. LUBLIN potw. 180.00 PLN
potw. RZESZÓW potw. 180.00 PLN
potw. KIELCE potw. 180.00 PLN
potw. RADOM potw. 180.00 PLN
potw. ŁÓDŹ potw. 120.00 PLN
dojazd własny bez dopłat

UWAGI

Transport: PKP + autokar

Dopłaty do transportu: Warszawa – 100 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Bydgoszcz, Toruń -120 zł, Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Wrocław, Lublin, Poznań, Rzeszów, Tarnobrzeg, Siedlce, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Opole, Zielona Góra, Radom – 180 zł, Gdańsk – 60 zł.

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.

W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.

Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.

Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.

 

Oferta organizowana we współpracy z biurem podróży HARCTUR z Warszawy


.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym