CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

Czarnogóra + Albania obóz młodzieżowy

promocja - 200 zł Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, Budva Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, Stary Bar Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, Kruje Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, Tirana Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, Belgrad Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, Canj plaża Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, Canj plaża Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, hotel Montenegro Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, hotel Montenegro Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, hotel Montenegro Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, hotel Montenegro Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, hotel Montenegro Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, hotel Montenegro Centrum Podróży Koliber obóz Czarnogóra z wycieczką Albania, hotel Montenegro
 • Miejsce:
  Czarnogóra / Canj
 • Wiek:
  14 - 18 lat
 • Ilość dni:
  10
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Obóz w Czarnogórze połączony z całodzienną wycieczką do Albanii to wspaniała możliwość wypoczynku połączona z poznaniem kultury bałkańskiej. Zobaczymy niemal całą Czarnogórę czyli Kotor, Budvę i Bar. Spędzimy cały dzień w Albanii odwiedzając stolicę Tiranę oraz Kruje czyli "albański Kraków". Dodatkową zaletą jest transport autokarem bez nocnych przejazdów i zwiedzanie Belgradu w trakcie podróży. Relaks na miejscu zapewni nam sympatyczny hotel z basenem i fajna plaża. Słońca też na pewno nam nie zabraknie.

Serbia jest niewątpliwie wartą odkrycia ciekawostką na szlakach turystycznych. W większości górzyste, poprzetykane kanionami i wodospadami terytorium Serbii ukrywa w swych lasach i dolinach wielowiekowe twierdze i monastyry. Najstarsza stolica w Europie -  Belgrad - urzeka swą wielokulturową, kosmopolityczną atmosferą.
Albania położona w sercu basenu Morza Śródziemnego staje się coraz atrakcyjniejszym celem wyjazdów turystycznych. Wspaniały klimat, niezwykłe zabytki oraz pyszna kuchnia to główne atuty Albanii. Kraj ten słynie ze swego dziedzictwa naturalnego - pięknej linii brzegowej, dziewiczych plaż oraz flory i fauny terenów górskich.
Czarnogóra, zwana jest nie przez przypadek "Perłą Morza Śródziemnego", to doskonałe miejsce na wypoczynek pod żaglami. Malowniczy port Kotor, najważniejszy port jachtowy Czarnogóry z pięknym Starym Miastem wpisanym na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, Boka Kotorska tworząca jeden z najpiękniejszych fiordów w Europie, Stare Miasto w Budvie oraz wyspa Świętego Stefana i miasto Bar wraz pozostałościami średniowiecznej twierdzy Stary Bar.

kod termin dni cena status sprzedaż
BAL1 02.07 - 11.07.2021 10 1899.00 2099.00 PLN promocja rezerwuj
 Promocja 200 zł mniej
BAL2 16.07 - 25.07.2021 10 1899.00 2099.00 PLN promocja rezerwuj
 Promocja 200 zł mniej

Zakwaterowanie:
Czarnogóra - Hotel Montenegro *** będący częścią kompleksu hotelowego Montenegro w miejscowości Canj, składającego się z budynku głównego oraz 3 budynków bocznych. Hotel usytuowany jest bardzo blisko prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (ok. 100 m), będącej jedną z najładniejszych plaż na tutejszym wybrzeżu.  Serbia – hotele tranzytowe **/*** pokoje 3, 4-os. z łazienkami
Wyżywienie:
Czarnogóra: 3 posiłki dziennie (śniadania, lunch i obiadokolacja). W trakcie przejazdu 2 posiłki dziennie (śniadania, obiadokolacje). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w Belgradzie, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu z Belgradu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie wg programu. Napoje dodatkowo płatne.

Dzień 1
Wyjazd z Polski we wczesnych godzinach porannych zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry do Serbii. Wieczorny spacer i zwiedzanie Belgradu - twierdza i park na Kalemegdanie, cerkiew Ruzica, kaplica św. Petki, cerkiew św. Sawy – największa prawosławna świątynia na świecie. Spacer po urokliwej ulicy Kniazia Michała. Obiadokolacja, nocleg w okolicach Belgradu.
Dzień 2
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Czarnogóry. Po drodze przejazd do Moraczy – zwiedzanie niezwykłego kompleksu klasztornego, położonego nad malowniczym kanionem Moraczy. Przyjazd do Czarnogóry. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg
Dzień  2-9
Wypoczynek w Czarnogórze - 8 dni - 7 noclegów
W trakcie pobytu w programie:
- wycieczka do Albanii: stolica Albanii - Tirana, zwiedzanie: Plac Skanderbega, Meczet Ethem Beja; Kruje - "albański Kraków", spacer po mieście: Zamek Skanderbega - bohatera narodowego, meczet, bazar.
- wycieczka autokarowa do Kotoru - historyczne centrum miasta wpisane jest na listę UNESCO, zwiedzanie:  Brama Morska,  wieża zegarowa z XVI w.,  kościół św. Michała, cerkiew św. Łukasza, kościół św. Mikołaja, spacer wzdłuż murów miejskich na Samotne Wzgórze (260 m n.p.m.) z twierdzą św. Jana, po drodze cerkiew Matki Boskiej od Zdrowia, Katedra św. Trifona oraz pałace i domy mieszczańskie. Przejazd do Budvy: cytadela, spacer wąskimi uliczkami Starego Miasta, z murami obronnymi z XV w.
- kąpiele na plaży oraz w hotelowym basenie
- gry i zabawy sportowe
- konkurs wiedzy
FAKULTATYWNIE:
- rejs statkiem wzdłuż wybrzeża - ok. 20 €/os.
Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Baru, miasta-brata włoskiego miasta Bari, spacer po ruinach miasta - Stary Bar, które zostało zniszczone w 1979 r. przez trzęsienie ziemi, a obecnie jest wielkim stanowiskiem archeologicznym, zwiedzanie pozostałości po średniowiecznej twierdzy. Przejazd przez Czarnogórę do Serbii, do hotelu w okolicy Belgradu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 10
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski, powrót do Polski w godzinach wieczornych/nocnych.

- rejs statkiem wzdłuż wybrzeża - ok. 20 €/os. Wycieczka realizowana przy grupie minimum 25 osób.

Cena zawiera: przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, DVD-video, WC), 9 noclegów (7 Czarnogóra, 2 Serbia) w hotelach **/*** - pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, wyżywienie: 9 śniadań, 7 lunchów, 7 kolacji, 2 obiadokolacje, opiekę pilota-przewodnika, opiekę kadry pedagogicznej, ubezpieczenie AXA -KL 20000 EUR wraz z chorobami przewlekłymi, NW 3000 EUR, bagaż 250 EUR, obowiązkową opłatę na TFG w wysokości 10 zł oraz obowiązkową opłatę na TFP w kwocie 10 zł, podatek VAT marża.
Cena nie zawiera:  kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty klimatycznej ok. 1,5 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt wydatków programowych (bilety wstępu, przewodnicy, opłata klimatyczna) - około 60 EUR/os. płatne pilotowi na miejscu
UWAGI: Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50-70 EUR

Autokar (wyposażony: WC, barek, TV, klimatyzacja) . Wyjazdy z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy i za dopłatą widniejącą przy poszczególnych miastach.

Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy. Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie lub mikrobusem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i ewentualnych korków na autostradach i kolejek na przejściach granicznych.
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.
Potwierdzenie wyjazdów z poszczególnych miast zostanie potwierdzone najpóźniej na 5-7 dni przed wyjazdem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
GLIWICE Cenrum Handlowe Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 parking Castorama 01:30 potw. 100,00 zł.
KATOWICE Wyjazd: Mc Donald Stacja BP ul. Ofiar Katynia 5, powrót: Mc Donald Stacja BP ul. Górnosląska 40 A 02:00 potw. 100,00 zł.
KIELCE Stacja Orlen ul. Łódzka 266 04:00 potw. 100,00 zł.
KRAKÓW MC DONALD ( Makro) ul. Jasnogórska 2 03:00 potw. 100,00 zł.
LUBLIN Hala MOSIR Al. Zygmuntowskie ( obok stacji Orlen) 03:00 23:00 0,00 zł.
ŁÓDŹ Dworzec PKP Łódź Kaliska parking ul.Karolewska 00.30 potw. 160,00 zł.
RADOM Wyjazd: Mc Donald stacja Circle ul.S. Czarneckiego, powrót: Mc Donald stacja Amic/Lukoil ul. S.Wernera 01:30 potw. 100,00 zł.
RZESZÓW hipermarket ELCLERC parking od strony Armii Krajowej 06:00 20:00 0,00 zł.
WARSZAWA parking przed Torwarem ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 00:30 potw. 160,00 zł.

Kadra: pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, miejscowy ratownik na plaży.
Ubezpieczenie: AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.: Koszy Leczenia z wliczonym ubezpieczeniem od chorób przewlekłych - suma 20 000 euro, Nieszczęśliwe Wypadki - suma 3000 euro, bagaż suma -250 euro.

Obowiązkowy ważny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna.
 1. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 2. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 70.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 3. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 135.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.