CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

DARŁÓWKO - AKADEMIA MŁODEJ DAMY - kolonie

darlowo_latarnia_morska.jpg Darłowko OW Diuna kolonie Koliber Bałtyk Bałtyk Darłowko OW Diuna kolonie Koliber Darłowko OW Diuna kolonie Koliber Koliber Darłówko Bałtyk kolonie Koliber Darłówko Bałtyk kolonie latarnia Koliber Darłówko Bałtyk kolonie
 • Miejsce:
  Polska / Darłówko
 • Wiek:
  7 - 13 lat
 • Ilość dni:
  11
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Akademia młodej damy - to unikatowa kolonia stworzona specjalnie dla wyjątkowych dziewczyn. Chcemy, aby każda z Was poczuła się jak prawdziwa, wytworna dama. Macie niepowtarzalną okazję na zdobycie i odkrycie sekretów gracji, prezencji, urody. Będzie zdrowy tryb życia, projektowanie mody, taniec i eleganckie przyjęcia.

Darłówko to dynamicznie rozwijająca się nadmorska część Królewskiego Miasta Darłowa, stolicy Wybrzeża Środkowego. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta plaża i wiele atrakcji średniowiecznego miasta Darłowo przyciągają co roku tysiące turystów.

W Darłówku warto zobaczyć panoramę z latarni morskiej, przejść się nabrzeżem portowym, popłynąć tramwajem wodnym do Darłowa, przeprawić unikatowym rozsuwanym mostem na plażę po drugiej stronie kanału portowego, zrelaksować w Parku Wodnym. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego, chroniona jest również rzeka Wieprza płynąca kanałem portowym. W samym Darłowie warto zajrzeć do pamiętającego czasy wikingów Zamku Książąt Pomorskich i przejść po starym mieście. Co roku w lipcu odbywa się w Darłówku Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych oraz wiele imprez rozrywkowych.

kod termin dni cena status sprzedaż
03DDCZ/21 19.07 - 29.07.2021 11 1999.00 PLN na telefon -
04DDCZ/21 30.07 - 09.08.2021 11 1999.00 PLN na telefon -
05DDCZ/21 10.08 - 20.08.2021 11 1999.00 PLN na telefon -

Zakwaterowanie:
OW DIUNA2 to obiekt o bardzo dobrym standardzie, znajdujący się we wschodniej części Darłówka, nad samym morzem, przy wejściu na plażę. Niedaleko stąd zarówno do Aquaparku, jak i do centrum miejscowości przy kanale portowym, ze słynnym rozsuwanym mostem. Ośrodek oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie bogata infrastruktura wypoczynkowo-sportowa: boiska do piłki nożnej i plażowej siatkowej, liczne świetlice i sale ze sprzętem audiowizualnym, plac zabaw, kawiarenka i nowoczesna stołówka, stół ping-pongowy, miejsce na ognisko i do grillowania. W ośrodku możliwa jest dieta bezglutenowa.
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie + deser, śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek - ciepła kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 • DOSKONAŁA FORMA – fitness, stretching, nordic walking.
 • SEKRETY URODY – dowiecie się jak zadbać o cerę oraz zrobić owocowe maseczki.
 • PROJEKTANTKA MODY – przygotowanie wymarzonego stroju na pokaz mody.
 • ZABAWY Z MAKIJAŻEM – będziecie eksperymentować kolorowymi kredkami lub farbkami do ciała.
 • FRYZJERSKIE SZALEŃSTWO BEZ CIĘĆ – zajęcia, podczas których poeksperymentujecie z fryzurami, będą kolorowe pasemka, warkoczyki, ozdoby i inne cuda.
 • MORSKIE INSPIRACJE – własnoręcznie wykonana pamiątkę z wakacji, z nietypowych materiałów, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki).
 • WARSZTATY MAŁEJ TWÓRCZOŚCI – malowanie na szkle.
 • PARK WODNY „JAN”– regeneracja sił i szaleństwo wodne w basenach wypełnionych wodą morską, korzystanie z atrakcji: zjeżdżalnie, ślizgawki, dzika rzeka oraz jacuzzi.
 • PLAŻA SŁOŃCE i KĄPIELE – odpoczynek na plaży, kąpiele wodne pod opieką ratownika. Ogniska, dyskoteki.
 • WYCIECZKA DO ELEKTROWNI WIATROWEJ – przyjrzymy się z bliska najwyższym w tej części Europy wiatrakom i dowiemy się, jak funkcjonują generatory prądu i farma wiatrowa.
 • SZKOŁA DOBRYCH MANIER – czyli jak należy się zachować w różnych sytuacjach. Dowiecie się także, co to jest mowa ciała i jak ją odczytywać.
 • PIĘKNIE WYGLĄDAMY I CZUJEMY SIĘ ŚWIETNIE – jemy zdrowo, kolorowo. Zasady mądrego odżywiania oraz tajniki zdrowej diety.
 • WYCIECZKA DO DARŁOWA – rejs tramwajem wodnym „Księżna Zofia”, podczas którego zobaczymy 5-ciokilometrowe nadbrzeża kanału i portu morskiego i słynny, rozsuwany most, odwiedzimy piękną Starówkę, a także zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.
 • UCZESTNICTWO W OTWARTYCH IMPREZACH – na terenie Darłówka i Darłowa.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

PAKIET ATRAKCJI - 135 PLN
GOKARTY – pojazdy napędzane siłą mięśni, chociaż energii zużywa się mniej niż na jazdę rowerem. Wycieczka czterokołowcami bezpiecznymi ścieżkami rowerowymi.
TRAMPOLINA – zabawa, która dostarczy nam radości i niczym nieograniczonego uśmiechu.
PARK LINOWY „Nad Bałtykiem” – zabawy na wysokości, oswoisz strach i pokażesz na co Cię stać, a wspinaczka dostarczy frajdy i zabawy każdemu!
KAJAKI – nauka wiosłowania i mini wyprawa – 1 x 1,5 godz.
PARK EDUKACJI I ROZRYWKI LEONARDIA - 90 PLN
Nieważne, ile masz lat, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! W „Parku Gier” czeka na Ciebie około 100 różnych gier drewnianych z całego świata, np. balanser, rapido, fliper... W „Pracowni Leonarda” znajdziesz interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonarda da Vinci – spróbuj je zbudować ze swoją grupą! Na „Placu Strzelniczym” można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o różnym stopniu trudności. Nie będziesz się nudzić!
WIOSKA HOBBITÓW – nocna gra fabularna DRUŻYNA SMOCZEGO JAJA - 100 PLN
Zapraszamy do udziału w niezwykłej, pełnej przygód, nocnej grze fabularnej, której akcja rozgrywa się w Wiosce Hobbitów. Waszym zadaniem podczas wyprawy przez ciemny las będzie bezpieczne dostarczenie jaja do gniazda Smauga. Dodatkowo drużyna weźmie udział w zwiedzaniu muzeum smoka oraz w grach i zabawach smoczych. Poczujcie się jak mieszkańcy Śródziemia i ruszajcie w trasę pełną przygód i emocji.
REJS STATKIEM - 30 PLN

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie + deser), program rekreacyjno-zabawowy wg opisu, opiekę wychowawczą, ratowniczą i medyczną, ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł), składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł. PROGRAM "GWARANCJA AKLIMATYZACJI": Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej -  niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!
Cena nie zawiera: programów i kosztów dodatkowych (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej), dojazdu na miejsce autokarem.

TRANSPORT: Autokar lub dojazd własny

Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”
Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Dojazd własny OW DIUNA ul. Słowiańska 16, 76-153 Darłówko Wsch. 19:00 08:00 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie. Odbiór Uczestnika do godz. 8:00.
KATOWICE Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków)., powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław). 06:30 20:30 190,00 zł.
KIELCE Wyjazd: Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Obi a Auchan., powrót: Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan. 05:00 22:30 180,00 zł.
LUBLIN Al.Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR. 04:30 23:00 180,00 zł.
ŁÓDŹ Wyjazd: Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. , powrót: Hipermarket E. Leclerc, Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc. 10:15 18:00 170,00 zł.
RADOM Wyjazd: S7 MOP Zakrzew Wschód., powrót: S7 MOP Zakrzew Zachód. 06:00 21:30 170,00 zł.
WARSZAWA Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej., powrót: Pl. Bankowy. 07:00 20:00 170,00 zł.
WROCŁAW McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63. 08:00 18:00 190,00 zł.

Ubezpieczenie: TUiR AXA - NNW (do 5000 zł)

Wypełniona karta kwalifikacyjna.
 1. Pakiet Atrakcji: 135.00 PLN
 2. Park Edukacji i Rozrywki LEONARDIA z przejazdem: 90.00 PLN
 3. Rejs statkiem: 30.00 PLN
 4. Wioska Hobbitów z przejazdem: 100.00 PLN
 5. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 6. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 70.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 7. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 140.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.