CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

GRECJA - OLIMPIC BEACH - obóz młodzieżowy

Olimpic.jpg Koliber obóz na Riwierze Olimpijskiej plaża Koliber obóz w Olimpic Beach hotel platon Koliber obóz na riwierze olimpijskiej Olimpic Beach Koliber obóz na Riwierze Olimpijskiej hotel platon promenada Koliber obóz na Riwierze Olimpijskiej hotel platon promenada Koliber obóz na Riwierze Olimpijskiej hotel platon
 • Miejsce:
  GRECJA / OLIMPIC BEACH
 • Wiek:
  12 - 18 lat
 • Ilość dni:
  12
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Obóz młodzieżowy na Riwierze Olimpijskiej w miejscowości Olimpic Beach to świetna okazja do morskich kąpieli oraz wypoczynku na pięknej, długiej i szerokiej, piaszczystej plaży z łagodnym wejściem do morza, która znajduje się 50 m od hotelu.

Olimpic Beach to miasteczko położone w centralnej części Riwiery Olimpijskiej nad zatoką Termajską, w sąsiedztwie Parali, ok. 4 km od Katerini. Szeroka oferta sportów wodnych, błękitna, czysta woda, świetna lokalizacja na dłuższe i krótsze wycieczki, wiele możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że jest to miejsce przyciągające w sezonie rzesze turystów. Miejscowość otoczona jest sosnowymi lasami, z widokiem na Olimp.  Niewątpliwą atrakcją Olimpic Beach jest deptak prowadzący do Paralii i długa, szeroka, piaszczysta plaża.  W miasteczku znajduje się wiele kawiarenek, restauracji, dyskotek i tawern. Wszystko to sprawia, że kurort tętni życiem do późnych godzin nocnych.
PLAŻA
Długa, piaszczysta i szeroka plaża z łagodnym wejściem do morza znajdę się 50 m od hotelu. Serwis na plaży płatny dodatkowo.

kod termin dni cena status sprzedaż
SELGR1 30.06 - 11.07.2021 12 1949.00 PLN stop -
SELGR2 09.07 - 20.07.2021 12 1999.00 PLN stop -
SELGR3 18.07 - 29.07.2021 12 1999.00 PLN stop -
SELGR4 27.07 - 07.08.2021 12 1999.00 PLN stop -
SELGR5 05.08 - 16.08.2021 12 1999.00 PLN stop -
SELGR6 14.08 - 25.08.2021 12 1999.00 PLN na telefon -

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Platon*** położony przy promenadzie, ok. 50 m od plaży, 100 m od centrum tradycyjnej greckiej miejscowości Olimpic Beach oraz 3 km od centrum Paralii, w malowniczym otoczeniu przyrody, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, takich jak Olimp, starożytne miasto Dion oraz dolina Tempe. Do dyspozycji gości: basen,  Wi-Fi.
Zakwaterowanie w 3, 4 – osobowych pokojach z bezpłatną klimatyzacją. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, ręczniki, suszrka do włosów), TV-SAT oraz balkon. Do dyspozycji uczestników Recepcja, hol, darmowe Wi-Fi w całym hotelu, basen z leżakami. W sąsiedztwie hotelu boiska sportowe.
WYŻYWIENIE:
3 x dziennie:  śniadania – w formie bufetu, kawa, herbata, woda do picia;  obiady i kolacje – danie główne serwowane, bufet sałatkowy i deserowy, woda do picia; woda dostępna cały dzień.

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Slowację, Węgry. W trakcie podróży w godzinach południowych, dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5-7 EUR). Nocny przejazd przez Serbię i Bułgarię.
DZIEŃ 2
Przyjazd do Olimpic Beach w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Spacer z wychowawcami po najbliższej okolicy-zapoznanie się z kurortem. Pierwszy posiłek obiad, zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Spotkanie organizacyjne z kierownikiem, podział młodzieży na grupy, przekazanie praktycznych informacji dotyczących wypoczynku- zapoznanie się z programem, ofertą wycieczek i regulaminami. Kolacja, nocleg.
DZIEŃ 3 - 10
- integracja uczestników;
- plażowanie i kąpiele morskie;
- rozgrywki rekreacyjno-sportowe– m.in. siatkówki plażowej, piłki nożnej, gra terenowa;
- zabawy w basenie;
- spacery po Olimpic Beach;
- wyjścia do lokalnych dyskotek (dodatkowo płatne);
- konkursy – najzabawniejsze zdjęcie z obozu, karaoke, wybory Miss i Mistera na wesoło;
- piesza wycieczka do Paralii;
- możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.
DZIEŃ 11
Śniadanie, wykwaterowanie do godziny 10:00, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Możliwość spędzenia czasu przy basenie, dla chętnych wyjście z wychowawcą na ostatnie zakupy, pożegnalny spacer po kurorcie. Obiad. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Bułgarię, Serbię.
DZIEŃ 12
Dalsza podróż przez Węgry, Słowację, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowo- wieczornych. Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

ATENY
Podczas wycieczki do Aten będziemy mogli odkryć starożytną część Grecji. Zwiedzimy: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol, odwiedzimy Parlament, w którym znajduje się Pomnik Nieznanego Żołnierza. Następnie spacer po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, właśnie tu odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Cena : ok. 45 EUR/ os.

WIECZÓR GRECKI
Zabawa przy muzyce greckiej i regionalnych przekąskach. Pokaz oraz wspólna nauka tańca folklorystycznego. Cena : ok. 20 EUR/ os.

SKIATHOS
Niezapomniany jednodniowy rejs po zatoce Pagestyckiej oraz otwartym morzu Egejskim. Będziemy mogli zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu będziemy mogli wykąpać się w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Następnie odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko Skiathos. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami oraz turkusowe morze na pewno na długo zapadną nam w pamięć. Cena : ok. 35 EUR/ os.

METEORY
Klasztory w Meteorach są najpopularniejszym miejscem ascezy i modlitwy w Grecji. Będziemy mogli zwiedzić klasztory z niesamowitymi widokami oraz odwiedzimy wytwórnię ikon gdzie będzie możliwość zakupu ich na pamiątkę. W drodze powrotnej przejedziemy Doliną Tembi, gdzie po drodze zobaczymy kameralny kościół Agia Paraskievi wykuty w skale. Na koniec wycieczki zatrzymamy się przy źródełku Pięknej Afrodyty. Cena : ok. 30 EUR/os.

OLIMP
Wycieczka do Parku Narodowego Góry Olimp. Przejedziemy na wysokość 944 m.n.p.m pod schronisko Stavros skąd widać część masywu zwaną Tronem Zeusa. Następnie przejedziemy do miasteczka Litochoro położonego u stóp Olimpu, by wyruszyć malowniczą trasą widokową wąwozu Mavrolongos do źródeł rzeki Enipeas. Cena : ok. 20 EUR/os.

CENA ZAWIERA: 9 noclegów w hotelu Platon***;  wyżywienie FB + suchy prowiant na drogę powrotną;  transport autokarem LUX (wc, video, klimatyzacja); dodatkowy obiad w dniu wyjazdu; opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej; grecką opiekę medyczną; ubezpieczenie SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.  KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 800 PLN (ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe, nowotworowe i koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami);  realizację programu; pieszą wycieczkę do Paralii; składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł/os.;  składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy– 10 zł/os.; podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA: – wycieczek fakultatywnych; dopłat za wyjazd z poszczególnych miast; świadczeń nieprzewidzianych w ofercie; ciepłego posiłku podczas drogi – ok. 5-7 EUR.
OBOWIĄZKOWO PŁATNE
– kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń);
– opłata klimatyczno-administracyjna i obligatoryjne bilety wstępów płatne na miejscu 25 EUR;

TRANSPORT :  autokar (wyposażony: WC, barek, klimatyzacja) . Wyjazdy z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy i za dopłatą widniejącą przy poszczególnych miastach.

Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 minut przed planowanym odjazdem autokaru. Godziny podawane w rozkładach jazdy są godzinami odjazdu autokaru z miejsca podstawienia.
Połączenia antenowe na terenie Polski mogą odbywać się różnymi środkami transportu m.in. busami, autobusem liniowym, pociągiem, samochodem osobowym.
Połączenia antenowe wykonywane są przy min. 6 osobach. Biuro zastrzega sobie prawo do odwołania połączenia gdy ilość osób nie zostanie uzbierana.
W trakcie przejazdu postoje robione są co 3-4 godziny.
Istnieje możliwość zorganizowania transportu z innych miejscowości po uprzednim uzgodnieniu z biurem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
BIELSKO BIAŁA Stacja Paliw Tesco ul. Warszawska 185 07:00 00:00 40,00 zł.
GLIWICE Stacja Paliw Shell ul. Rybnicka 159 07:00 00:00 50,00 zł.
KATOWICE Stacja Paliw Orlen ul. Murckowska 22 07:30 00:00 0,00 zł.
KIELCE Stadion Miejski ul. Ściegiennego 04:00 00:00 0,00 zł.
KRAKÓW Wyjazd: Stacja Paliw BP ul. Opolska 60, powrót: Stacja Paliw Amic Energy ul. Opolska 9 06:00 00:00 0,00 zł.
LUBLIN Mc Donald's ul. Puławska 40 01:00 00:00 100,00 zł.
ŁÓDŹ Stacja Paliw BP ul. Kątna 1 01:00 00:00 100,00 zł.
RADOM Wyjazd: Mc Donald's ul. Czarnieckiego 71/73, powrót: Mc Donald's Stacja Amic/Lukoil ul. Wernera 52 02:45 00:00 80,00 zł.
WARSZAWA Stacja Paliw Shell Al. Krakowska 15 01:00 00:00 100,00 zł.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. KL 10000 EUR, NNW 15000 PLN, BAGAŻ 800 PLN. Ubezpieczenie jest rozszerzone o choroby przewlekłe i nowotworowe oraz koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami.
Dodatkowo zalecamy zabranie ze sobą karty EKUZ (karta wyrabiana jest bezpłatnie w placówce NFZ)

WEŹ ZE SOBĄ
– ważny paszport lub dowód osobisty;
– wypełnioną kartę kwalifikacyjną;
– leki przyjmowane na stałe;
– jedzenie i napoje na drogę do Grecji;
– proponowane kieszonkowe ok. 100 EUR + dodatkowo na wybrane wycieczki fakultatywne;
– zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

ważny paszport lub dowód osobisty
 1. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 2. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 70.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 3. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 140.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.