CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

KORBIELÓW - SŁOWACJA - WIEDEŃ - kolonie i obóz młodzieżowy

energylandia (3).jpg zamekorawski.jpg Korbielow.jpg basenKorbielow.jpg Tatralandia.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Korbielów
 • Wiek:
  7 - 13 lat i 14 - 17 lat
 • Ilość dni:
  14
 • Transport:
  Pociąg
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

KORBIELÓW - SŁOWACJA - WIEDEŃ - Ośrodek z basenem - Extra emocje w Energylandii i Tatralandii, Wiedeń, Słowacja, parki wodne... Możliwość dwukrotnego pobytu w Energylandii !!!

KORBIELÓW - letniskowa miejscowość w Beskidzie Żywieckim, malowniczo położona u stóp Pilska, o dużych walorach klimatycznych i krajobrazowych, punkt wyjścia ok. 11 szlaków turystycznych. Do przejścia granicznego ze Słowacją ok. 2 km.

kod termin dni cena status sprzedaż
HKo01/22 01.07 - 14.07.2022 14 2380.00 PLN są miejsca -
HKo02/22 15.07 - 28.07.2022 14 2380.00 PLN stop -
HKo03/22 01.08 - 14.08.2022 14 2380.00 PLN ostatnie miejsca -
HKo04/22 15.08 - 28.08.2022 14 2380.00 PLN stop -

Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy "Darz Bór” www.darzbor.net - pokoje 2,3,4-osobowe z łazienkami i telewizorami. Ośrodek dysponuje: świetlicą, sprzętem dyskotekowym, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, basenem letnim z podgrzewaną wodą, miejscem na ognisko.
Wyżywienie:
W stołówce pensjonatu 4 posiłki dziennie (w tym podwieczorek) . Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu.
Na wycieczkę do Wiednia uczestnicy otrzymują suchy prowiant za całodzienną stawkę żywieniową (wskazane dodatkowe kieszonkowe na ciepły posiłek ok. 10 euro)

wycieczka autokarowa na Słowację - Niskie Tatry - wycieczka do Doliny Demianowskiej, pobyt w wyjątkowo atrakcyjnym parku wodnym TATRALANDIA - największym w Europie Środkowej: 5 basenów z licznymi atrakcjami, zjeżdżalniami, wodnymi huśtawkami, parasolami wodnymi, sztucznym deszczem, wodnymi wulkanami, powietrznymi leżakami i gejzerami, trójślizgawkami itp.
jednodniowa wycieczka autokarowa na Słowację - zwiedzanie leżącego na Szlaku Zbójników Karpackich - Zamku Orawskiego (jednej z największych atrakcji północnej Słowacji) , wybudowanego na sposób "orlego gniazda“, na skale nad rzeką Orava, następnie rejs statkiem po Jeziorze Orawskim
• SUPER ZABAWA, SUPER EMOCJE - ENERGYLANDIA - największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl Wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystkie 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej :
- Bajkolandia i Circus Zone dla najmłodszych
- Familijna ze wspaniałymi atrakcjami wodnymi i między innymi Roller Coasterem Dragon, Ekstremalna z największym w Europie Mega Coasterem Hyperion i rekordzistą światowym Water Coasterem Speed
- Wodna a w niej: Water Park - strefa basenowa i relaksu oraz otwarty w 2018 park zjeżdżalni - Tropical Fun. Na miejscu 12 roller coasterów w tym Hyperion Roller Coaster (142 km/h, wysokość 77 m) oraz najwyższy na świecie Drewniany Coaster Zadra,
- 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw, kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.
Wycieczka autokarowa do Wiednia - jednodniowa impreza, w programie bulwar Ringstrasse, spacer po starówce i obejrzenie wspaniałych budowli opery, parlamentu, teatru, ratusza, bajecznego domu malarza Hundertwassera, wstęp do pałacu Schonbrunn i Katedry Św. Szczepana
• Wycieczki piesze w góry szlakami Beskidu Żywieckiego : na Pilsko, na Halę Miziową, do wodospadu w Sopotni
• Zajęcia rekreacyjne: basen letni, gry zespołowe, tenis stołowy, bieg terenowy
• Ogniska, dyskoteki, przejażdżki konne
• Spartakiada sportowa
• Turniej piłki siatkowej
• Turniej piłki nożnej
• Turniej badmintona
• Wielobój sprawnościowy
• Turniej gry w bilard

1. Wycieczka na Słowację "Ścieżką w Koronach Drzew Bachledką” - ekscytujący spacer koroną drzew w Tatrach Bielskich, długości 2500 metrów, na wysokości od 18 do 24 metrów, na części chodnika specjalne przeszkody (zwężenia, labirynt) powodują dodatkowe emocje, największą jednak atrakcją jest na końcu ścieżki zjazd 67-metrową zjeżdżalnią, ze ścieżki rozpościera się piękny widok na Tatry Bielskie,
Cena 130 zł + 25 euro.
2. Baseny termalne w Oravicach na Słowacji, a w czasie wycieczki:
- korzystanie z basenu sportowo-rekreacyjnego z ławeczkami do masażu, biczami wodnymi, fontannami, wodospadem spadającym z mostu, "tryskającymi” wysepkami
- korzystanie z basenu rekreacyjnego niepowtarzalnego miejsca w całej Słowacji, cyklicznie wytwarzane są w nim sztuczne fale, w tych basenach czeka na Was wiele atrakcji wodnych, takich jak sztuczne fale, podwodne ławeczki, dysze, natryski i inne urozmaicenia służące do hydromasażu. Niektóre z tych basenów bezpośrednio łączą się z zewnętrznymi basenami, co daje możliwość korzystania z kąpieli termalnych w każdych warunkach pogodowych.
Cena 120 zł/os. + 25 euro
3. Wielokrotnie słyszeliśmy że jeden dzień zabawy w Energylandii to za mało! Dlatego proponujemy dla chętnych drugi wyjazd do Energylandii - Cena 150 zł/os.
4. Wycieczka do Parku Linowego "Trollandia”: pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., Jest to system przeszkód linowych i platform, Uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (szczegóły: www.trollandia.pl), następnie pobyt w aquaparku Leśna (basen wewnętrzny rekreacyjny z biczami wodnymi i urządzeniami do masażu, basen wewnętrzny z ławkami do masażu wodnego i powietrznego, basen zewnętrzny - "wypływowy”, zjeżdżalnia)  - Cena wycieczki 130 zł/os.

Wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestnikach

Cena zawiera: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie NWW (za granicą koszty leczenia 10 000 euro), opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną, realizację programu, wycieczkę do Wiednia, składkę TFG, składkę TFP.
Cena nie zawiera: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za wycieczki fakultatywne, obligatoryjnej opłaty 50 euro na realizację programu, ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

TRANSPORT: PKP lub dojazd własny

PKP trasa główna: Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa +120 zł, Katowice +70 zł.
Wyjazdy antenowe PKP, Flixbusem lub busem: Olsztyn, Lublin, Kraków, Poznań, Białystok, Radom, Płock, Siedlce, Kielce, Wrocław, Głogów, Opole, Zielona Góra +150 zł, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek,Rzeszów, Szczecin + 170 zł.
Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 7 uczestników.
W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.
Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.
Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
KATOWICE do potwierdzenia 00:00 00:00 70,00 zł.
KIELCE do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
KRAKÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
LUBLIN do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
ŁÓDŹ do potwierdzenia 00:00 00:00 120,00 zł.
RADOM do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
RZESZÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 170,00 zł.
WARSZAWA do potwierdzenia 00:00 00:00 120,00 zł.
WROCŁAW do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.

KADRA: kierownik, wychowawcy.

Uczestnicy będą ubezpieczeni w UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (NNW Polska - 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata - 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata - 400 EUR ).

Obligatoryjna opłata na realizację programu - 50 EUR - płatne na miejscu.

TRYB COVID-19:

• Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
• Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust
• Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
• Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia zmian przez GIS, MZ i MEN.

Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy.
W trakcie wycieczek zagranicznych wymagany jest paszport lub dowód osobisty.
Terminy turnusów podano łącznie z transportem.
Wszystkie imprezy fakultatywne i warsztaty odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 15 uczestników.
Każdy uczestnik obowiązkowo powinien posiadać aktualną legitymację szkolną na przejazd PKP
Wyjazd na Słowację i do Austrii oraz powrót do Polski może wiązać się z koniecznością wykonania odpowiednich testów zdrowotnych, posiadania zaświadczenia o szczepieniu itp. Osoba zawierająca umowę oraz Podróżni przez nią zgłoszeni zobowiązują się do zapoznania się z aktualnymi regulacjami dostępnymi na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych(www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych)

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO

 1. Baseny termalne w Oravicach na Słowacji: 120.00 PLN
  + 25 EUR
 2. Drugi wyjazd do Energylandii: 150.00 PLN
 3. Park Linowy "Trollandia": 130.00 PLN
 4. Wycieczka na Słowację "Ścieżką w Koronach Drzew Bachledka”: 130.00 PLN
  + 25 EUR
 5. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 6. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 125.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 7. Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem Covid-19 i kwarantanny (dla chętnych, nie obejmuje chorób przewlekłych): 150.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.