CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

Kraków - Wieliczka

rynekKrakow.jpg Wawel.jpg Kopalnia-soli-wieliczka.jpg wieliczka.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Kraków
 • Wiek:
  od 10 lat
 • Ilość dni:
  2
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Czy wiesz, że Kopalnia Soli w Wieliczce jest tak ogromna, że można zwiedzać jedynie 2% solnego labiryntu? Kopalnia ma 9 poziomów, najniższy z nich położony jest na głębokości 327 metrów. Podziemne chodniki i korytarze tworzą prawdziwy podziemny labirynt o długości 245 km. Kraków – miasto królewskie - to pełna legend, bezcennych zabytków architektury i sztuki, historyczna stolica Polski z centrum wpisanym od ponad 40 lat na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oczarowuje od pierwszego wejrzenia.

PROGRAM:

Dzień 1
Wyjazd z Lublina w godzinach porannych. Przejazd do Wieliczki, zwiedzanie Kopalni Soli. Obiadokolacja. Przejazd na nocleg do Krakowa.

Dzień 2
Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie Krakowa: Wawel: Katedra Wawelska, dzwon "Zygmunt", krypty; spacer po Krakowie: Uniwersytet Jagielloński, Kościół Franciszkanów, Rynek, Bazylika Mariacka - tylko z zewnątrz, Sukiennice, Barbakan, brama Floriańska.
Czas wolny na Rynku. Obiad.
Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Lublina w godzinach wieczornych.

Grupa: 40-44 os. + 4 wych. 35-39 os. + 3 wych.  30-34 os. + 3 wych. 25-29 os. + 3 wych.  21-24 os. + 2 wych.
Cena: x x x x x


Cena zawiera:
transport autokarem, 1 nocleg w pensjonacie lub hostelu w okolicach Krakowa (pokoje 3,4,5 - osobowe z łazienkami), 1 śniadanie, 1 x obiadokolacja, 1 x obiad, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ( kopalnia soli w Wieliczce, katedra na Wawelu), usługę przewodników lokalnych, opiekę pilota, ubezpieczenie (NW), podatek VAT,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Pomocowy
Cena nie zawiera: pozostałych biletów wstępu.


                                            Cena 1zł lub X oznacza,  że oferta jest kalkulowana indywidualnie do każdego zapytania.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest właściciel Centrum Podróży Koliber Tomasz Jurkowski. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz tutaj: czytaj więcej...