CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

Łukęcin - kolonie i obóz młodzieżowy

Lukecin2.jpg Lukecin wrzos2.jpg Lukecin wrzos1.jpg Lukecin wrzos4.jpg Lukecin wrzos.jpg Lukecin wrzos3.jpg Lukecin1.jpg Lukecin miedzyzdroje.jpg Lukecin fort.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Łukęcin
 • Wiek:
  7 - 13 lat i 14 - 18 lat
 • Ilość dni:
  9
 • Transport:
  Pociąg
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Łukęcin - Bałtycka przygoda pełna wody, słońca i wspanialej zabawy!

ŁUKĘCIN - miejscowość letniskowa w północno-zachodniej Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Dziwnów, położona między Dziwnówkiem a Pobierowem, na Wybrzeżu Trzebiatowskim.

kod termin dni cena status sprzedaż
HWŁu/22 18.07 - 26.07.2022 9 1790.00 PLN są miejsca rezerwuj

Zakwaterowanie:
Komfortowy Ośrodek Wczasowy "Wrzos" w Łukęcinie (owwrzos.ta.pl). jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku , położonym na terenie lasu iglastego w odległości 200m od plaży, swoim położeniem zapewnia ciszę, relaks i doskonały wypoczynek. Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5-osobowych z łazienkami i telewizorami. Ośrodek dysponuje: salą konferencyjną, świetlicami, jadalnią, kawiarnią, salą dyskotekową, basenem letnim, siłownią, jacuzzi, kortem tenisowym, stołem do gry w bilard, stołem do tenisa stołowego, miejscem do grillowania, placem zabaw, boiskami do piłki nożnej, kosza, siatkówki, plażowej, badmintona.
Wyżywienie:
4 posiłki dziennie w stołówce ośrodka (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stołu). Pierwsze świadczenie - kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu.

 • wycieczka autokarowa "Krajobrazy Wyspy Wolin”: - zwiedzanie Fortu Gerharda pod opieką -podłego” pruskiego żołdaka, uczestnicy w atrakcyjny sposób poznają historię Muzeum w czasie marszruty po wnętrzach Fortu, przechodzą jednocześnie kilka prób, w końcu otrzymują nominację na stopień wojskowy. Następnie wizyta w Podziemnym Mieście na Wyspie Wolin i zwiedzanie w interaktywny sposób kompleksu podziemnych korytarzy, w Międzyzdrojach spacer Promenadą Gwiazd, następnie wizyta w Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego.
 • Lasertag to laserowy paintball - gra wykorzystująca repliki broni palnej - amunicją nie są tu jednak plastikowe lub wypełnione farbą kulki, lecz promienie podczerwone, całkowicie nieszkodliwe, bezpieczne dla młodzieży (brak urazów). Dodatkowymi zaletami jest dużo większy zasięg -strzału” niż zwykłego paintballa oraz jej programowalność. Czujniki trafi eń zlokalizowane są na głowie i na broni. Nauczymy się taktyki prowadzenia walki w terenie leśnym oraz mieszkalnym. Daje to nieskończone możliwości.
 • kąpiele pod opieką ratownika w morzu i basenie
 • zajęcia na boiskach sportowych
 • warsztaty planszomaniaka - niewyczerpaną kopalnię dobrej rozrywki, rywalizacja uczestników "na planszy” wyłoni Kolonijnego Mistrza Gier Planszowych
 • zespołowe gry sportowe: piłka nożna, piłka siatkowa, siatkówka plażowa, koszykówka
 • wizyta na pirackim statku - piracka przygoda - zabawy w wodzie, szukanie ukrytego skarbu
 • zajęcia z umiejętności orientowania się w terenie - ćwiczenia w posługiwaniu się mapą i kompasem, na zakończenie marsz na orientację w najbliższej okolicy w poszukiwaniu punktów kontrolnych. Uczestnicy będą podzieleni na 2-5-osobowe zespoły.
 • zajęcia na odkrytym basenie i aktywne plażowanie nad morzem - oswajanie z wodą, doskonalące umiejętności pływania, pływanie rekreacyjne, gry i zabawy na plaży i w wodzie np. szukanie fantów, wyścigi rzędów, okopywanie, przetaczanie, skoki w dal, przeciąganie liny, piłka nożna, wodna, siatkówka plażowa, zawody Strongmenów
 • balonowa bitwa wodna
 • Aquaolimpiada - zawody pływackie, wakacyjna Olimpiada sportowa,
 • konkurs piosenki "Śpiewać każdy może”, festiwal Talentów , dyskoteki, zabawy integracyjne, karaoke, ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz z grą terenowe, gry, konkursy, zawody.

 

Realizowany przy zgłoszeniu się minimum 20 uczestników:

Wizyta w TROPICAL ISLANDS - bardzo atrakcyjnym i największym tropikalnym parku rozrywki i wypoczynku w Europie (m.in. pobyt w krainie tropików z plażą, lasem tropikalnym, wioską tropikalną, klubem Tropino, z basenami, zjeżdżalnią wodną, Morzem Południowym, Laguną Bali, mini-golfem), - szczegóły na www.tropical-islands.de  Cena: 180 zł + 45 euro na wstęp.

"W zdrowym ciele zdrowy duch” - wizyta w Parku Linowym (pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny , następnie wizyta w aquaparku.  Cena: 100 zł/os.

Dziki Zachód Zieleniewo. Przekraczając bramę -Dzikiego Zachodu” przeniesiecie się w zupełnie inny świat, pełen kowbojów, Indian i beztroskiej zabawy. Cena: 100 zł

Wycieczka do labiryntu kukurydzy. Podejmij wyzwanie i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych w labiryncie zagadek i obiektów da niemałą porcję zabawy i emocji, następnie relaks w aquaparku "Sandra” w Pogorzelicy. Cena: 110 zł

Wycieczka autokarowa do Centrum Rozrywki w Chełmie Gryfickim - udział w imprezie OPERACJA - INTEGRACJA KDS. Uczestnicy podzieleni na zespoły 12-15-osobowe, wygrywa zespół który wykona najwięcej zadań, do nich należy np. pokonanie siatki o wysokości 10m, zniszczenie czołgu za pomocą lasera, rozpalenie ogniska za pomocą krzesiwa, przekazanie sygnału gdy agent zakłóca komunikację, udzielenie pierwszej pomocy medycznej, pokonanie zaminowanej pajęczyny, pokonanie magicznego labiryntu, zlokalizowanie i usuniecie z plaży groźnego ładunku, przy pomocy mapy i kompasu znalezienie zaszyfrowanych miejsc, zbudowanie tratwy i przeprawienie się na drugą stronę stawu, zdobycie grodu, jak najszybciej przebyć teren bagienny. Cena: 100 zł/os.

Uwaga: w trakcie wycieczek zagranicznych wymagany jest paszport lub dowód osobisty. 
Zgłoszenia i opłaty złotówkowe w biurze podróży, opłata za wstępy na miejscu. Wszystkie imprezy fakultatywne  odbywają się w przypadku zgłoszenia się minimum 20 uczestników. 

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie, program, transport, ubezpieczenie NNW 5000 zł, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, ratownika, obowiązkowa składkę na TFG  i TFP .
Cena nie zawiera: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za imprezy fakultatywne.

TRANSPORT: PKP lub dojazd własny

Trasa główna PKP: Warszawa – Kołobrzeg lub Świnoujście  –  wyjazdy rano w dniu rozpoczęcia turnusu, powrót wieczorem w dniu zakończenia turnusu, cena + 120 zł.

Trasy antenowe: PKP lub Polski Bus lub PKS: Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek + 100 zł; Lublin, Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Wrocław, Poznań, Opole, Zielona Góra, Białystok, Olsztyn, Radom, Płock, Siedlce, Rzeszów, Tarnów + 150 zł , Gdańsk + 150 zł.

W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.
Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób.
W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
KATOWICE do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
KIELCE do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
KRAKÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
LUBLIN do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
ŁÓDŹ do potwierdzenia 00:00 00:00 100,00 zł.
RZESZÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.
WARSZAWA do potwierdzenia 00:00 00:00 120,00 zł.
WROCŁAW do potwierdzenia 00:00 00:00 150,00 zł.

KADRA: kierownik, wychowawcy.

UBEZPIECZENIE: AXA UBEZPIECZENIA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.: NNW Polska - 5000 PLN.

TRYB COVID-19:

• Program, zakwaterowanie, transport oraz procedury postępowania są dostosowane do wytycznych wydanych przez GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
• Uczestnicy powinny być zaopatrzeni przez rodziców w indywidualne osłony nosa i ust
• Rodzice zobowiązani są do podpisania dodatkowego regulaminu zawierającego zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz podpisanie dodatkowych oświadczeń dołączonych do karty kwalifikacyjnej.
• Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia zmian przez GIS, MZ i MEN.

Rezerwując tę imprezę masz możliwość realizacji BONU TURYSTYCZNEGO

 1. Centrum Rozrywki w Chełmie Gryfickim: 100.00 PLN
 2. Dziki Zachód Zieleniewo: 100.00 PLN
 3. Park linowy: 100.00 PLN
 4. TROPICAL ISLANDS: 180.00 PLN
  45 EUR na wstęp płatne na miejscu
 5. Wycieczka do labiryntu kukurydzy + relaks w aquaparku "Sandra": 110.00 PLN
 6. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 7. Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem Covid-19 (dla chętnych, nie obejmuje chorób przewlekłych i kwarantanny): 90.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 8. Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem Covid-19 i kwarantanny (dla chętnych, nie obejmuje chorób przewlekłych): 105.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.