CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

MALTA - samolotowy obóz młodzieżowy

super hit:) Malta htl Beach Garden.jpg malta St Julians2.jpg Malta St Julians1.jpg mata st julians3.jpg Malta St Julians.jpg malta htl.jpg malta htl1.jpg malta htl4.jpg Malta_Valletta3.JPG
 • Miejsce:
  Malta / St. Julien's
 • Wiek:
  14 - 19 lat
 • Ilość dni:
  8
 • Transport:
  Samolot rejsowy
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

MALTA – wyspiarskie państwo położone między Sycylią a Afryką Północną. Jest to wyspa na której tradycja łączy się z nowoczesnością. Znajdują się tu najstarsze na świecie świątynie oraz zamki zakonu joannitów. Co roku licznie odwiedzana wyspa przyciąga turystów urokliwymi uliczkami, pięknymi lagunami i czystymi wodami Morza Śródziemnego. Wyspa została doceniona przez licznych reżyserów filmowych, przez co stała się tłem do takich filmów jak: Troja, Gladiator, Hrabia Monte Christo, Starcie Tytanów, czy Gra o Tron.

ST. JULIAN'S – popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wschodnim wybrzeżu Malty. Wzdłuż malowniczego nabrzeża ciągnie się promenada z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami, która prowadzi aż do Sliemy. Dla miłośników nocnej zabawy przygotowano osobną dzielnicę – Paceville, w której muzykę słychać aż do białego rana. Miasto jest szczególnie popularne wśród młodych turystów oraz studentów. Najbardziej charakterystycznym elementem miasta oraz popularnym punktem spotkań zakochanych jest rzeźba w kształcie napisu LOVE. W zatoce Spinola, otoczonej przez nadbrzeżne kafejki, kołyszą się na wodzie kolorowe łodzie rybackie. Na przylądku Dragonara w XIX-wiecznym dworze znajduje się kasyno. Najbardziej popularne kluby to: Axis Discotheque, Havana Club, Sky Club i So City Club.

kod termin dni cena status sprzedaż
JAM01 10.07 - 17.07.2021 8 2995.00 PLN są miejsca rezerwuj
JAM02 31.07 - 07.08.2021 8 2995.00 PLN są miejsca rezerwuj

ZAKWATEROWANIE:
Hotel BEACH GARDEN 3*
– obiekt położony w śródziemnomorskim ogrodzie, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami, klimatyzacją i TV-SAT. Na terenie hotelu: basen odkryty ze słoną wodą (leżaki i parasole bezpłatne), taras słoneczny z widokiem na morze, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi.
W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się popularna dzielnica rozrywkowa Paceville.

WYŻYWIENIE:
Dwa posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (do obiadokolacji woda). Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +240 zł/os. (deklaracja i opłata w biurze przy podpisaniu umowy).

W programie zwiedzanie VALLETTY !!!

1 dzień: Zbiórka uczestników na Lotnisku Chopina w Warszawie. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Przylot na lotnisko na Malcie. Transfer do Hotelu BEACH GARDEN 3* w miejscowości St. Julian's, zakwaterowanie w pokojach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-7 dzień: Pobyt w St. Julian's (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: wycieczka do Valletty - stolicy wyspy, dominuje tu architektura i zabudowa z okresu, kiedy wyspa należała do zakonu kawalerów maltańskich; zespół miejski w całości wpisany jest na Listę UNESCO, spacer po mieście: Pałac Wielkich Mistrzów oraz skwer św. Jerzego do Portu, z którego roztacza się zapierająca dech panorama miasta, następnie Ogrody Baracca, ponadto: piesze wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenu na terenie hotelu, konkursy, wieczorne wyjścia na dyskoteki w klubach (od 18 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).

8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Transfer na lotnisko. Odprawa bagażowo-paszportowa. Przylot na Lotnisko Chopina w Warszawie.

WAŻNE INFORMACJE:
- osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt,
- możliwość dopłaty do FB (trzy posiłki dziennie) +240 zł/os. (płatne w biurze przy rezerwacji),
- należy posiadać kwotę 15 EUR/os. na realizację wycieczki do Valletty.

POPEYE VILLAGE - wioska złożona z drewnianych domków, zbudowana na specjalne potrzeby filmu Popeye nad zatoką Anchor Bay. Popeye Village oferuje szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na ulicach miasteczka można spotkać postacie z filmu przechadzające się po wiosce oraz skorzystać z wodnych trampolin. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.

REJS MALTA – COMINO – BLUE LAGOON - podczas tego rejsu przepłyniemy obok Valletty, stolicy Malty, Marsascala Bay, St. Thomas Bay, Island Bay and Peter's Pool, miniemy Blue Grotto, Anchor Bay z widokiem na Popeye Village. Przystanek na Wyspie Comino przy krystalicznie czystych wodach Blue Lagoon - lunch, pływanie i nurkowanie z rurką lub po prostu leniuchowanie. Wycieczka całodniowa z posiłkiem. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

Wycieczki realizowane przez lokalnego kontrahenta.

Wycieczki realizowane przy min. 15 uczestnikach.

Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, maltańską opiekę medyczną, przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłatę za bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny do 10 kg, opłaty lotniskowe, opłatę za transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł i Pomocowy w wysokości 10 zł.
Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, dopłaty do połączeń antenowych z Krakowa +150 zł, Katowic +150 zł, Wrocławia +200 zł i Łodzi +120 zł, osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt, opcjonalnej dopłaty do wyżywienia FB (trzy posiłki dziennie) +240 zł/turnus, obowiązkowej opłaty za realizację wycieczki do Valletty - 15 EUR/os.,świadczeń niewymienionych w ofercie.

TRANSPORT: Samolot / linie lotnicze AIR MALTA. Przelot Warszawa - Valletta - Warszawa. Transport z Warszawy w cenie. Dopłata za wyjazdy z miast: Kraków +150 zł, Katowice +150 zł, Wrocław +200 zł, Łódź +120 zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

Uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika,

Godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,

miejsce adres wyjazd powrót cena
Warszawa Lotnisko Chopina 00:00 00:00 0,00 zł.

UBEZPIECZENIE: Signal Iduna S.A - KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP

Prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (min. 3 miesiące od daty powrotu),
 1. Dopłata do FB (trzy posiłki dziennie): 240.00 PLN
  Płatne w biurze przy rezerwacji
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 100.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 4. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 200.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.