CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

MALTA - St. Julian's - obóz młodzieżowy - samolot

Malta valetta.jpg comino malta.jpg malta.jpg malta-st. Julians.jpg
 • Miejsce:
  Malta / ST. JULIAN'S
 • Wiek:
  14 - 19 lat
 • Ilość dni:
  8
 • Transport:
  Samolot rejsowy
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

MALTA – wyspiarskie państwo położone między Sycylią a Afryką Północną. Jest to wyspa, na której tradycja łączy się z nowoczesnością. Znajdują się tu najstarsze na świecie świątynie oraz zamki zakonu joannitów. Co roku licznie odwiedzana wyspa przyciąga turystów urokliwymi uliczkami, pięknymi lagunami i czystymi wodami Morza Śródziemnego. Wyspa została doceniona przez licznych reżyserów filmowych, przez co stała się tłem do takich filmów jak: Troja, Gladiator, Hrabia Monte Christo, Starcie Tytanów, czy Gra o Tron.

ST.  JULIAN'S – popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wschodnim wybrzeżu Malty. Wzdłuż malowniczego nabrzeża ciągnie się promenada z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami, która prowadzi aż do Sliemy. Dla miłośników nocnej zabawy przygotowano osobną dzielnicę – Paceville, w której muzykę słychać aż do białego rana. Miasto jest szczególnie popularne wśród młodych turystów oraz studentów. Najbardziej charakterystycznym elementem miasta oraz popularnym punktem spotkań zakochanych jest rzeźba w kształcie napisu LOVE. W zatoce Spinola, otoczonej przez nadbrzeżne kafejki, kołyszą się na wodzie kolorowe łodzie rybackie. Na przylądku Dragonara w XIX-wiecznym dworze znajduje się kasyno. Najbardziej popularne kluby to: Axis Discotheque, Havana Club, Sky Club i So City Club.

kod termin dni cena status sprzedaż
JAM01/23 14.07 - 21.07.2023 8 3595.00 PLN są miejsca rezerwuj

Zakwaterowanie: Hotel BEACH GARDEN *** – obiekt położony w śródziemnomorskim ogrodzie, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami, klimatyzacją i TV-SAT. Na terenie hotelu: basen odkryty ze słoną wodą (leżaki i parasole bezpłatne), taras słoneczny z widokiem na morze, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi. W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się popularna dzielnica rozrywkowa Paceville.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (do obiadokolacji woda). Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +300 zł/os. (za 6 dodatkowych posiłków; deklaracja i opłata przy podpisaniu umowy).

1 dzień
Zbiórka uczestników na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Valletty o godz. 12:45. Planowany przylot na lotnisko w Vallettcie o godz. 15:30. Transfer do Hotelu BEACH GARDEN 3* w miejscowości St. Julian's, zakwaterowanie w pokojach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-7 dzień
Pobyt w St. Julian's (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: wycieczka do VALLETTY stolicy wyspy, dominuje tu architektura i zabudowa z okresu, kiedy wyspa należała do zakonu kawalerów maltańskich; zespół miejski w całości wpisany jest na Listę UNESCO, spacer po mieście: Pałac Wielkich Mistrzów oraz skwer św. Jerzego do Portu, z którego roztacza się zapierająca dech panorama miasta, następnie Ogrody Baracca, ponadto: piesze wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenu na terenie hotelu, konkursy, wieczorne wyjścia na dyskoteki w klubach (od 18 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).

8 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Transfer na lotnisko. Odprawa bagażowo-paszportowa. Planowany wylot z Valletty o godz. 16:00. Przylot na lotnisko Katowice-Pyrzowice o godz. 18:35.

POPEYE VILLAGE - wioska złożona z drewnianych domków, zbudowana na specjalne potrzeby filmu Popeye nad zatoką Anchor Bay. Popeye Village oferuje szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na ulicach miasteczka można spotkać postacie z filmu przechadzające się po wiosce oraz skorzystać z wodnych trampolin. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.

REJS MALTA – COMINO – BLUE LAGOON - podczas tego rejsu przepłyniemy obok Valletty, stolicy Malty, Marsascala Bay, St. Thomas Bay, Island Bay and Peter's Pool, miniemy Blue Grotto, Anchor Bay z widokiem na Popeye Village. Przystanek na Wyspie Comino przy krystalicznie czystych wodach Blue Lagoon - lunch, pływanie i nurkowanie z rurką lub po prostu leniuchowanie. Wycieczka całodniowa z posiłkiem. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.

Wycieczki realizowane przez lokalnego kontrahenta.

Wycieczki realizowane przy min. 15 uczestnikach.

Cena zawiera: 7 noclegów, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, opiekę ratownika, maltańską opiekę medyczną,przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłatę za bagaż rejestrowany do 10 kg oraz bagaż podręczny, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP (Signal Iduna S.A.), składkę na TFG i TFP.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, dopłaty do połączeń antenowych, taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt dla uczestników powyżej 18 lat, obowiązkowej dopłaty 30 EUR/os. na realizację wycieczki do Valletty oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko, dopłaty do FB (trzy posiłki dziennie) +300 zł (opcjonalnie), dodatkowych ubezpieczeń (opcjonalnie), świadczeń niewymienionych w ofercie.

TRANSPORT:

Samolot / linie lotnicze WIZZAIR. Przelot Katowice - Valletta - Katowice. Transport z Krakowa i Katowic w cenie. Dopłata za wyjazdy z miast: Łódź +200 zł, Warszawa +200 zł, Wrocław +200 zł, Kielce +150 zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Katowice Lotnisko Pyrzowice 12:45 18:35 0,00 zł.

WAŻNE INFORMACJE:

 • prosimy o zabranie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (min. 3 miesiące od daty powrotu),
 • uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 10 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg o wymiarach 40x30x20 cm wg warunków przewoźnika,
 • godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,
 • osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 5 EUR/pobyt,
 • możliwość dopłaty do FB (trzy posiłki dziennie) +300 zł/os. (płatne w biurze przy rezerwacji),
 • należy posiadać kwotę 30 EUR/os. na realizację wycieczki do Valletty oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.
 1. Dopłata do FB (trzy posiłki dziennie): 300.00 PLN
  Płatne w biurze przy rezerwacji
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna z uwzględnieniem Covid-19 (nie obejmuje rezygnacji z powodu chorób przewlekłych). Dla chętnych: 165.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna z uwzględnieniem Covid-19 oraz chorób przewlekłych. Dla chętnych: 225.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
Organizator: JAWORZYNA TOUR Kaczmarczyk Wilk spółka jawna