CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

Narty w Karpatach Wschodnich - Bukovel

bukovel-narty.jpg Olga Tatariv.jpg
 • Miejsce:
  Ukraina / Bukovel
 • Wiek:
  5 - 99 lat
 • Ilość dni:
  7
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

BUKOVEL - Ośrodek Narciarski w Zachodniej Ukrainie k. Polanicy w odległości około 450 km od Lublina. Jest największą inwestycją w tym regionie - z nowoczesną infrastrukturą pozwalającą na prawdziwe „białe szaleństwo”.

Posiada ponad 65 km tras o różnym stopniu trudności (bogato urozmaicone, wszystkie dobrze oznaczone, znakomicie przygotowane i dośnieżane, a niektóre oświetlone), szerokie i niezatłoczone nartostrady, 14 wyciągów. Do tego w każdej chwili są dostępne służby ratownicze wyposażone m.in. w śmigłowiec. W pobliżu Spa, lodowisko, kręgielnie, sklepy ,wypożyczalnie sprzętu, pijalnia wód mineralnych, kilkadziesiąt restauracji.

kod termin dni cena status sprzedaż
BUSKI-1 12.02 - 18.02.2022 7 1569.00 PLN są miejsca -

Zakwaterowanie:

Hotel Olga w miejscowości Tatariv, oddalony od kompleksu narciarskiego w Bukowelu o 8 km. Pokoje: 2,3 i 4 osobowe z łazienkami urządzone w stylu góralskim (WC, prysznic). http://olga-hotel.com.ua/en/ Na terenie obiektu znajduje się sauna, mały basen.

Wyżywienie:

śniadania i gorące obiadokolacje.

DZIEŃ 1

Wyjazd o godz. 4:00 z Lublina. Przejazd przez Zamość, Hrebenne na Ukrainę. Ok. godz.  18:00 przyjazd do Tatarowa. Zakwaterowanie w pensjonacie Olga w Tatarowie, miejscowości u podnóży Bukovela, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2-6

Śniadania i gorące obiadokolacje. Doskonalenie jazdy na nartach. Możliwość korzystania z sauny oraz basenu – za dodatkową opłatą.

DZIEŃ 7

Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w stronę granicy ukraińsko-polskiej w Hrebennym. Powrót do Lublina w godzinach wieczornych/nocnych.

Cena zawiera: przejazd autokarem, 6 noclegów -pok. 2,3-4 os. z łazienkami, wyżywienie: 2 x dziennie, zajęcia programowe, ubezpieczenie NNW, KL, opieka instruktora na stoku.
Cena nie zawiera: kosztów wyciągów narciarskich: 5-dniowy ok. 830 zł (5150 UAH), sprzętu narciarskiego, ubezpieczenia typu ski.

Transport: autokar

miejsce adres wyjazd powrót cena
LUBLIN DO POTWIERDZENIA 00:00 00:00 0,00 zł.

Każdy z uczestników musi posiadać ważny PASZPORT, dokument potwierdzający przyjęcie jednej lub kilku dawek szczepionki przeciwko COVID-19 (szczepionką zatwierdzoną przez WHO) wystawiony przez jedno z państw członkowskich UE