CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

NIEDZICA - WAKACJE Z DUCHAMI - kolonie

jez. czorsztynskie.jpg hotel pieniny niedzica.jpg zamek-niedzica.jpg jezioro czorsztynskie.jpg Niedzica elektrownia kolonie Koliber Niedzica kolonie Dunajec Szczawnica Koliber
 • Miejsce:
  Polska / Niedzica
 • Wiek:
  7 - 13 lat
 • Ilość dni:
  11
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Wakacje w Niedzicy to możliwość spędzenia niezapomnianych chwil z elementami aktywnego programu nad jeziorem Czorsztyńskim. Całość programu kolonii oparta jest na kultowym polskim serialu z lat 70-tych „Wakacje z duchami”, na kanwie książki Adama Bahdaja pod tym samym tytułem. Zdobywa ona ponownie coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży. Zapraszamy do Niedzicy – duch Brunhildy znów zagości na Zamku Dunajec. Zapraszamy w Pieniny, by poznać najpiękniejszy zakątek Polski!

Wakacje z małym drrrrreszczykiem...!

 • Na zamku w Niedzicy poszukacie Brunhildy...
 • Zostaniecie zaproszeni na bal z duchami
 • Skonstruujecie odstraszacz na zjawy :)

Czeka na Was super wycieczka w Pieniny!

kod termin dni cena status sprzedaż
02NDCZ/21 08.07 - 18.07.2021 11 1999.00 PLN na telefon -
03NDCZ/21 19.07 - 29.07.2021 11 1999.00 PLN na telefon -
04NDCZ/21 30.07 - 09.08.2021 11 1999.00 PLN na telefon -
05NDCZ/21 10.08 - 20.08.2021 11 1999.00 PLN na telefon -

Zakwaterowanie:
Hotel PIENINY** – położony wśród zieleni, w niewielkiej odległości od Jeziora Sromowieckiego i niedzickiego Zamku Dunajec. Oferuje pokoje 2, 3-osobowe, apartamenty i pokoje typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, radiem. Do dyspozycji gości bogata infrastruktura sportowo-wypoczynkowa: boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, trampolina, stoły do tenisa stołowego, salon gier, bilard, air hokej, dart, piłkarzyki, kręgielnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na organizację ogniska, basen letni.
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.

ZAMEK DUNAJEC – zwiedzanie zakamarków, które posłużyły za plan do nakręcania serialu ,,Wakacje z Duchami" zobaczymy m.in. studnię, do której – według legendy – wpadła Brunhilda i lochy, w których więziony był zbójnik Janosik.
BAL DUCHÓW „strachy na lachy” z DJ-em, w wykonanych przez siebie strojach..
DUCHIDOL – karaoke.
Konstruujemy ODSTRASZACZE NA ZJAWY :-)
Zdajemy egzamin z prawa jazdy na miotle :-)
CZARY MARY, HOKUS POKUS – sztuczki, triki, psikusy, iluzja.
POGROMCY DUCHÓW maraton filmów z dreszczykiem (na wesoło!)
GRA MIEJSKA „Wakacje z duchami” związana z historią Niedzicy i serialem. Dla zwycięzców nagrody!
REJS przez Jezioro Czorsztyńskie i zwiedzanie Zamku Czorsztyńskiego.
KRĘGIELNIA – turniej drużyn.
MINI GOLF – gra nie wymagająca pośpiechu. Tu liczy się precyzja i liczba wykonywanych przez zawodnika uderzeń.
KĄPIELE W BASENIE letnim na terenie ośrodka oraz na kąpielisku w Jeziorze Czorsztyńskim (zależne od decyzji władz gminy).
ROZGRYWKI SPORTOWE: piłka nożna i siatkowa.
SALON GIER bilard, ping pong, piłkarzyki.
OGNISKO z pieczeniem kiełbasek.
WYCIECZKI PIESZE po malowniczej okolicy.
ZWIEDZANIE ELEKTROWNI WODNEJ oraz tamy na Dunajcu.

WYCIECZKA W PIENINY
W programie m. in.  Szczawnica – popularny kurort malowniczo położony w dolinie potoku Grajcarek. Promenada spacerowa, Park Zdrojowy z muszlą koncertową, zegar i figury zwierząt z kwiatów (ulubione miejsca na fotki). Wjazd koleją krzesełkową na Palenicę 722 m n.p.m. (dla chętnych za dodatkowa opłatą zjazdy wózkami grawitacyjnymi). Odwiedzimy też Wąwóz Homole wydrążony przez potok Kamionka, jeden z najpiękniejszych wąwozów w Polsce. 

WYCIECZKA DO ENERGYLANDII - 150 PLN – Energylandia to pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 10 "piekielnych machin". Są tu także 4 gigantyczne rollercoastery (Mayan, Formuła, Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie oraz Hyperion – druga najwyższa i druga najszybsza stalowa kolejka górska w Europie). W 2019 r. otwarto Smoczy Gród z 5 atrakcjami, w tym najwyższą i najszybszą na świecie drewnianą kolejką górską Zadra. Oj, będzie się działo!
Uwaga: Na atrakcjach obowiązuje ściśle określony zakres dolnej i górnej granicy wzrostu. Jest to warunek konieczny do zachowania bezpieczeństwa. Zakres ten wskazany jest przy poszczególnych atrakcjach.
WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – TATRALANDIA - 160 PLN  – jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy.
SPŁYW DUNAJCEM - 80 PLN – spływ przez pieniński przełom Dunajca to jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji Podhala. Rwąca rzeka, cudowne widoki na Trzy Korony oraz flisackie opowieści składają się na niezapomnianą przygodę. 
PARK ROZRYWKI + PARK MINIATUR - 35 PLN
• Golden Bungee –  skoki, salta i akrobacje w uprzęży. Pomyśl, że mógłbyś wzbić się w powietrze, wyżej niż kiedykolwiek!
• Tor pontonowy – zjazdy po specjalnym torze, gdzie poczujesz przyjemny dreszczyk emocji i powalczysz o pierwsze miejsce na mecie!
• Dmuchany tor przeszkód – zdrowa rywalizacja i wyzwania w gronie rówieśników!
• Park linowy – najlepsza zabawa dla kochających adrenalinę! Zapnij uprząż i ruszaj w trasę, aby sprawdzić swoje możliwości (3 trasy o różnym  stopniu trudności).
• Strefa dmuchańców: tunele, zjeżdżalnie, fortece, ścianki wspinaczkowe – poczuj wolność i daj upust swojej energii! Zabawy poprawiające sprawność i zwinność.
• Park Miniatur "Spiska Kraina"- najważniejsze zabytki Orawy, Spisza, Podtatrza obejrzymy z bliska w jednym miejscu.
LASEROWY PAINTBALL - 35 PLN – to odmiana paintballa bez brudzących kulek, zorganizowana w scenerii „Star Wars”. Każdy uczestnik otrzyma nowoczesny sprzęt: kamizelkę z czujnikiem trafienia, laserową broń ze strzelającą wiązką światła oraz zestaw wirtualnych "żyć". Uczestnicy mają do dyspozycji dużą arenę podzieloną na kilka części z licznymi przeszkodami, labiryntem i efektami specjalnymi: wytwornicami dymu.

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), opiekę wychowawców, przewodnika, wycieczkę w Pieniny, ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł), program rekreacyjno-sportowy wg opisu, składki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 2 zł i do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.
Cena nie zawiera: programów i kosztów dodatkowych (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej), dojazdu na miejsce autokarem.

TRANSPORT: Autokar lub dojazd własny

Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
dojazd własny ul. Kanada 38, 34-441 Niedzica 19:00 08:30 0,00 zł.
Uwagi: Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie. Odbiór Uczestnika do godz. 8:30.
KATOWICE McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków) 12:30 13:00 100,00 zł.
KIELCE Wyjazd: Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Obi a Auchan, powrót: Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan. 11:00 14:30 140,00 zł.
KRAKÓW Wyjazd: Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62, powrót: Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62. 14:00 11:30 100,00 zł.
LUBLIN Wyjazd: Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR, powrót: Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR. 07:00 18:30 160,00 zł.
ŁÓDŹ Wyjazd: Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36, powrót: Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36. 09:30 16:00 160,00 zł.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Wyjazd: McDonalds przy A1 (Kargał Las), powrót: McDonalds przy A1 (Kargał Las). 10:30 15:00 140,00 zł.
PUŁAWY Wyjazd: Parking przed Carrefour, ul. Gościńczyk 2, powrót: Parking przed Carrefour, ul. Gościńczyk 2. 08:00 17:30 160,00 zł.
RADOM Wyjazd: McDonald przy CIRCLE K ul. Czarnieckiego, powrót: McDonald przy AMIC Energy ul. Wernera. 09:30 16:00 160,00 zł.
WARSZAWA Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej, powrót: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 07:30 17:30 160,00 zł.
WROCŁAW Wyjazd: McDonald przy stacji BP (prawa strona) obok salonu BMW ul. Karkonoska 61 przy trasie wylotowej na Kudowę, powrót: McDonald przy stacji BP (prawa strona) obok salonu BMW ul. Karkonoska 61 przy trasie wylotowej na Kudowę. 10:00 15:30 160,00 zł.

Ubezpieczenie: TUiR AXA - NNW (do 5000 zł)

Wypełniona karta kwalifikacyjna, aktualna legitymacja szkolna i ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport w przypadku wycieczki na Słowację)
 1. Laserowy paintball: 35.00 PLN
 2. Park rozrywki + park miniatur: 35.00 PLN
 3. Spływ Dunajcem: 80.00 PLN
 4. Wycieczka do Enrgylandii: 150.00 PLN
 5. Wycieczka do parku wodnego Tatralandia na Słowacji: 160.00 PLN
 6. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 7. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 65.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 8. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 130.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.