CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

WŁOCHY - RIMINI - obóz młodzieżowy

wcześniej=taniej Włochy Rimini obóz hotel Tamanco Koliber Włochy Rimini obóz hotel Tamanco restauracja Koliber Włochy Rimini Tamanco pokój obóz Koliber Włochy Rimini Tamanco łazienka obóz Koliber Włochy Rimini Koliber obóz Tamanco jacuzzi Włochy Rimini obóz San Marino Koliber
 • Miejsce:
  Włochy / Rimini
 • Wiek:
  14 - 19 lat
 • Ilość dni:
  11
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Obóz w Rimini to wypoczynek w najbardziej popularnym kurorcie wakacyjnym we Włoszech. Pobyt na obozie urozmaicimy wycieczką do San Marino - najmniejszej republiki świata. To niezwykle urokliwe miasto-państwo zachwyca wąskimi uliczkami, zabytkowymi kościołami, a słynie przede wszystkim z położonej na wzgórzach twierdzy.

RIMINI – znany nadmorski kurort wypoczynkowy w rejonie Emilia-Romania, posiadający największą piaszczystą plażę w Europie. Jest jednym z najpopularniejszych miast turystyczno-wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem. Znajduje się tu wiele restauracji, kawiarni, pizzerii, dyskotek i klubów (m.in. Carnaby Club – popularna 3-poziomowa dyskoteka z różnymi rodzajami muzyki, Baia Imperiale, Villa delle Rose, Altromondo Studios).

kod termin dni cena status sprzedaż
JAR1 05.07 - 15.07.2021 11 2085.00 PLN są miejsca rezerwuj
JAR2 13.07 - 23.07.2021 11 2085.00 PLN są miejsca rezerwuj
JAR3 21.07 - 31.07.2021 11 2085.00 PLN są miejsca rezerwuj
JAR4 29.07 - 08.08.2021 11 2085.00 PLN są miejsca rezerwuj
JAR5 06.08 - 15.08.2021 10 1980.00 PLN są miejsca rezerwuj

Zakwaterowanie:
Hotel TAMANCO ***
– obiekt położony ok. 350 m od plaży w Rivazzurra di Rimini. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 i 5-osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami i balkonami oraz klimatyzacją czasową, włączaną na kilka godzin dziennie. Na terenie hotelu: świetlica z TV, restauracja oraz taras rekreacyjny z leżakami do opalania i jacuzzi (dodatkowo płatne). W okolicy hotelu kilka dyskotek (wstęp od 15 lat, płatny ok. 10-35 EUR/wejście).
Wyżywienie:
3 posiłki dziennie – śniadanie, dwudaniowy obiad, dwudaniowa kolacja (kuchnia włoska). Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną (turnusy I-IV).
Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek obiadokolacja w dniu wyjazdu z Wenecji (turnus V)

TURNUSY I - IV
1 dzień
Wyjazd z Krakowa w godzinach wieczornych, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.
2 dzień
W godzinach popołudniowych przyjazd do Rimini, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
3-9 dzień
Wypoczynek w Rimini (łącznie 8 noclegów). Realizacja programu: wycieczka autokarowa do jednego z najmniejszych państw świata - SAN MARINO, położonego na wzgórzu Monte Titano, słynącego z przepięknej starówki, ogromnego zamku i faktu, iż jest najstarszą republiką świata, ponadto: dla chętnych wycieczka piesza do Mariny, kąpiele w morzu pod opieką ratownika (korzystamy z plaży publicznej), zajęcia sportowe i rekreacyjne, siatkówka plażowa, piłka nożna, konkursy, gry, dyskoteki w klubach młodzieżowych (od 15 lat, płatne ok. 10-35 EUR /wejście), dla chętnych udział w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).  
10 dzień
Wykwaterowanie z pokoi po śniadaniu. Przejazd do PADWY, wizyta w Bazylice św. Antoniego, następnie spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Przejazd przez Włochy, Austrię i Czechy do Polski.
11 dzień
Powrót do Krakowa w godzinach porannych.

TURNUS V
1 dzień
Wyjazd z Krakowa w godzinach wieczornych, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.
2 dzień
W godzinach popołudniowych przyjazd do Rimini, zakwaterowanie w Hotelu TAMANCO 3*, kolacja, nocleg.
3-7 dzień
Wypoczynek w Rimini (łącznie 6 noclegów). Realizacja programu: dla chętnych wycieczka piesza do Mariny, kąpiele w morzu pod opieką ratownika (korzystamy z plaży publicznej), zajęcia sportowe i rekreacyjne, siatkówka plażowa, piłka nożna, konkursy, gry, dyskoteki w klubach młodzieżowych (od 15 lat, płatne ok. 10-35 EUR /wejście), dla chętnych udział w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).  
8 dzień
Wykwaterowanie z pokoi po śniadaniu.  Wycieczka autokarowa do jednego z najmniejszych państw świata - SAN MARINO, położonego na wzgórzu Monte Titano, słynącego z przepięknej starówki, ogromnego zamku i faktu, iż jest najstarszą republiką świata. Przejazd na obiadokolację i nocleg tranzytowy do hotelu w okolicach Wenecji.
9 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do WENECJI, przepłynięcie do historycznego centrum miasta – zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem: Plac św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Most Westchnień, Bazylika św. Marka, Dzwonnica, Wieża Zegarowa, Ponte Rialto – najpiękniejszy spośród 400 weneckich mostów. Obiadokolacja w restauracji. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.
10 dzień
Powrót do Krakowa w godzinach porannych.

realizowany przy min. 10 uczestnikach:

RZYM / WATYKAN – wycieczka całodniowa! Wyjazd we wczesnych godzinach porannych i powrót ok. godz. 21.00 (suchy prowiant na drogę). Zwiedzanie: Plac św. Piotra, Bazylika św. Piotra wraz z grobem św. Jana Pawła II, historyczna część Rzymu: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Piazza Navona, Fontanna di Trevi i Schody Hiszpańskie.
Cena ok. 70 EUR + własne wydatki.

MIRABILANDIA – park rozrywki. Największa kolejka górska Europy KATUN z podwieszonymi wagonikami, dwie wieże „Space Drop” i „Space Shot” – jedna katapultująca turystów na wysokość 60 metrów, druga symulująca upadek z tej wysokości wyhamowany ok. 3 metry przed ziemią, gry i zabawy, występy kaskaderskie „Szkoły policyjnej”, kino trójwymiarowe, akrobatyczne skoki do wody, różnego rodzaju karuzele jak również wodospad Niagara. Wszystkie w/w atrakcje są wliczone w cenę biletu wstępu. Wyjazd do Mirabilandii po obiedzie lub po śniadaniu (kolacja lub obiad w formie suchego prowiantu).
Cena ok. 38 EUR + własne wydatki.

AQUAFAN – jeden z największych parków wodnych w Europie. Olbrzymi basen (2.800 m²) imitujący fale morskie, otoczony parasolami z leżakami, największe zjeżdżalnie wodne Włoch: Kamikadze, Twistery, dyskoteka w pianie, doskonali animatorzy, aerobik w wodzie… W/w atrakcje są wliczone w cenę biletu wstępu. Pobyt całodniowy.
Cena ok. 30 EUR + własne wydatki.

WENECJA – w programie: przepłynięcie do historycznego centrum Wenecji – zwiedzanie: Plac św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Most Westchnień, Bazylika św. Marka, Dzwonnica, Wieża Zegarowa, Ponte Rialto – najpiękniejszy spośród 400 weneckich mostów.
Cena ok. 60 EUR + własne wydatki.

Cena zawiera: 7/8 noclegów, wyżywienie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę pilota, opiekę rezydenta, kadry pedagogicznej, ratownika, włoską opiekę medyczną, transport, ubezpieczenie KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy.
Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, dopłaty do połączeń antenowych, taksy turystycznej w wysokości 16 EUR/pobyt (osoby powyżej 14 roku życia), obowiązkowej dopłaty 10 EUR/os. do realizacji wycieczek do San Marino i Padwy (turnusy I-IV), obowiązkowej dopłaty 40 EUR/os. do realizacji wycieczek do San Marino i Wenecji (turnus V), świadczeń niewymienionych w ofercie.

TRANSPORT: Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC.
Trasa przejazdu: Czechy – Austria – Włochy. Transport z Krakowa i Katowic w cenie. Dopłata za wyjazdy z miast: Warszawa +100 zł, Wrocław +100 zł, Łódź +100 zł.
Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach.
Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, pociągiem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.
Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 6 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.
Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu.
Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych.
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM.

miejsce adres wyjazd powrót cena
KATOWICE Wyjazd: Al. Górnośląska, McDonalds, stacja BP (w kierunku Wrocławia), powrót: Mc Donalds stacja BP (w kierunku Krakowa) 00:00 00:00 0,00 zł.
KIELCE ul. Ściegiennego, Stadion Kolporter 00:00 00:00 100,00 zł.
KRAKÓW ul.Reymonta, Hala Wisły 00:00 00:00 0,00 zł.
LUBLIN Al. Zygmuntowskie, Hala MOSiR 00:00 00:00 150,00 zł.
ŁÓDŹ Kaliska parking od Al. Włókniarzy 00:00 00:00 100,00 zł.
WARSZAWA parking PKiN, Muzeum Techniki 00:00 00:00 100,00 zł.

Kadra: pilot, razydent, wychowawcy, ratownik, włoska opieka medyczna

Ubezpieczenie: SIGNAL IDUNA S.A. - KL do 30.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 1.000 zł + CP

Prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego.
Na terenie hotelu zbierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 15 EUR/os.
Osoby powyżej 14-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 16 EUR/pobyt.
Należy posiadać kwotę 10 EUR/os. na realizację wycieczek do San Marino i Padwy (turnusy I-IV).
Należy posiadać kwotę 40 EUR/os. na realizację wycieczek do San Marino i Wenecji (turnus V).

Ważny paszport lub dowód osobisty. Wypełniona Karta Kwalifikacyjna.
 1. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 2. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 70.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 3. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny): 135.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.