CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

WŁOCHY - RIMINI+WENECJA - obóz młodzieżowy

zniżka za wczesną rezerwację Riminia.jpg RiminiMirabilandia.jpg RiminiMarika1.jpg Rimini Marika.jpg Wenecja.jpg
 • Miejsce:
  Włochy / Rimini
 • Wiek:
  12 - 19 lat
 • Ilość dni:
  10
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

NAJLEPSZE DYSKOTEKI W EUROPIE!!! + PARK ROZRYWKI MIRABILANDIA i ZWIEDZANIE WENECJI

RIMINI – jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

kod termin dni cena status sprzedaż
01/ITA/23 28.06 - 07.07.2023 10 2249.00 2299.00 PLN ostatnie miejsca -
02/ITA/23 05.07 - 14.07.2023 10 2349.00 2399.00 PLN są miejsca rezerwuj
03/ITA/23 12.07 - 22.07.2023 11 2599.00 PLN sprzedana -
Turnus 11-dniowy
04/ITA/23 20.07 - 29.07.2023 10 2349.00 2399.00 PLN są miejsca rezerwuj
05/ITA/23 27.07 - 05.08.2023 10 2349.00 2399.00 PLN są miejsca rezerwuj
06/ITA/23 03.08 - 12.08.2023 10 2349.00 2399.00 PLN są miejsca rezerwuj

ZAKWATEROWANIE:
Hotel *** MARIKA bardzo dobrze położony, przyjemna atmosfera oraz dobre wyżywienie, położony ok. 150 metrów od plaży, w dzielnicy Miramare – najbardziej atrakcyjnej dzielnicy dla młodzieży, blisko dyskotek i klubów. Oferuje pokoje 3,4,5 os. z łazienkami  (niektóre w „typie włoskim” tj. bez kabiny – natrysk zamontowany w ścianie), TV (możliwe łóżka piętrowe). Na miejscu: restauracja, bar, sala TV, winda. Bezpłatne WIFI przy recepcji oraz na tarasie hotelu. Klimatyzacja dodatkowo płatna – ok. 10 euro/ pokój/doba. 

WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie (kuchnia włoska), pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na powrót oraz posiłek w McDonald’s w Mirabilandii. Śniadania – bufet, lunch i kolacje – serwowane + bufet sałatkowy, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). W trakcie całodziennych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu.

Impreza 10 dni – pobyt we Włoszech 8 dni (7 noclegów)*.
1 dzień: wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd do Włoch przez Czechy, Austrię.
2 dzień:  Spacer po Wenecji (należy posiadać 40 euro na tramwaj wodny  i opłatę wjazdową). Przyjazd do Rimini w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
3–8 dzień * : Pobyt w Rimini, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych oraz realizacja programu rekreacyjnego.

Leniwie:
- Plażing, Smażing i Relaksing czyli opalanie i kąpiele w morzu,
- KOLOROWA BITWA – wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi! J).
- spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarenkami, pizzeriami i atrakcyjnymi sklepami. Okazja do spróbowania włoskich specjałów i zrobienia świetnych zakupów.

Aktywnie:
- turnieje sportowe na poważnie i wesoło, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami,
- zwiedzanie historycznego centrum Rimini – Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu (koszt biletów na autobus miejski ok. 7 euro),
- gra miejska – rywalizacja w zespołach z elementami języka włoskiego,
- wycieczki fakultatywne dla chętnych,

Imprezowo:
- wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki nad Adriatykiem: Carnabi – 3 poziomowa dyskoteka, Altromondo – w stylu kosmicznym czy Baja Imperiale, Peter Pan, Villa delle Rose (wstępy dodatkowo płatne),
- nawiązywanie fantastycznych znajomości w międzynarodowym gronie,

9 dzień *: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Parku Rozrywki – Mirabilandia (należy obligatoryjnie posiadać 40 euro). Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), 16 restauracji i barów, 12 sklepów. Dodatkowo organizowanych jest 10 pokazów na żywo (przedstawienia, akrobacje, pokaz sztucznych ogni), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo. Lunch w Mirabilandii. Wyjazd do Polski, przejazd przez Austrię, Czechy.
10   dzień *: Powrót do Polski, przyjazd zgodnie z planowanym rozkładem jazdy.

* W turnusie 11 dniowym (12.07-22.07.23) 8 noclegów:  pobyt do 10 dnia, 10 dzień – Mirabillandia, 11 dzień - powrót do Polski

Program fakultatywny (realizowany przy min. 15 os. chętnych):

·          Rzym – całodniowa wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie.  Cena ok. 70 euro.

·          Republika San Marino – pół dniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa). Cena ok. 25 euro.

·          Dyskoteki w klubach (wstęp od 16 lat): najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini; w cenie wstępu transport do/z dyskoteki:
Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat: pierwszy – The Cave- utrzymany w klimacie hip hopu i rapu; Drugi – The Dance Arena – gdzie każdy fan elektro i house poczuje jak bije serce dyskoteki. Trzeci poziom – Disco PUB- gdzie możecie się  wyszaleć do woli w rytmach disco, rock and Latino. Wejście ok 15 euro.
Altromondo - największa dyskoteka w miejscowości Rimini - słynie z dużego parkietu, potężnego nagłośnienia oraz spektakularnego laser show.  Klub znany z imprez z międzynarodowymi artystami oraz z Piana Party, które regularnie organizują minimum raz w tygodniu!  Jesteś młodym turystą w Rimini? Altromondo to MUST BE. Wejście ok. 25 euro.
Baja Imperiale – jedna z największych dyskotek we Włoszech oraz najładniejszych w Europie. Każdy znajdzie tam. coś dla siebie, klub oferuje od 2 do 5 parkietów z różnymi gatunkami muzycznymi! Lokal w stylu starożytnego Rzymu, znajdziecie w nim fontanny, basen, posągi, ogromne rzymskie kolumny tworzą klimat który jest niepowtarzalny. Wejście ok. 25 euro.
Peter Pan - bez wątpienia najpiękniejszym i najpopularniejszym klubem nocnym w Riccione - we Włoszech. Usytuowany jest na wzgórzach, w przepięknej lokalizacji. Słuchając najlepszych DJ'ów na świecie, takich jak Andrea Olivia, Art Department, Axwell, Benny Benassi, Bob Sinclar, Carnage, H.O.S.H., czy Karri Chandler, a przy tym poczujesz włoski klimat, który będzie unosił się w powietrzu. Peter Pan należy do czołówki włoskich klubów i jest otwarty na wszystkie muzyczne style i trendy. Wejście ok. 25 euro.
Villa delle Rose - Villa Delle Rose jest bez wątpienia perełką całego imprezowego wybrzeża. Elegancki klub który mimo bycia otwartym od 3 do 5 dni w tygodniu, zawsze wypełniony jest setkami a nawet tysiącami osób które wspólnie bawią się pod gołym niebem! Większość imprez jest przeznaczonych tylko i wyłącznie dla osób dorosłych, ale raz w tygodniu organizują również imprezy dla młodszych uczestników. Wejście ok. 25 euro.
Cocoricò - ikona włoskiego clubbingu, ogromna szklana piramida w której grało setki artystów międzynarodowej klasy takich jak David Guetta, Afrojack, Calvin Harris, Marco Carola, Michael Bibi, Nina Kravitz . Dyskoteka przez wiele lat była stolicą muzyki elektronicznej i nadal jest miejscem które powinno się zobaczyć! Przez ostatnie lata klub został odnowiony, co daje nam mieszankę dobrego clubbingu z najnowszą technologią dźwiękową oraz dobry laserowym show. Wejście ok. 25 euro.
BEACH PARTIES - warto wiedzieć, że imprezy w Rimini i okolicach nie odbywają się tylko w dyskotekach, ale również na plaży! Przez ostatnie lata, na wielu plażach w mieście zostały otwarte tzw. chiringuito's, beach bary oraz miejsca gdzie organizowane są imprezy w godzinach "aperitivo" oraz po zachodzie słońca. Wejście od ok. 15 euro.

·            Aquafan – Park Wodny: najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych :zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie . Super zabawa gwarantowana. Cena  ok. 35 euro.

·            Mirabeach – to aquapark z plażą oraz licznymi zjeżdżalniami położony tuż obok Mirabilandii. W czasie pobytu w Mirabilandii za dopłatą możesz korzystać z wszystkich udogodnień oferowanych przez ten Aquapark. Oczywiście przyda się strój kąpielowy i ręcznik. Cena ok. 20 Euro.

Cena podstawowa obejmuje: transport, zakwaterowanie, wyżywienie, kierownika  i opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 20000 Euro, NNW 15000 PLN, bagaż 1000 PLN) i podatek VAT, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 zł.

Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast, obligatoryjnej opłaty wstępu do Mirabilandii – 40 Euro, obligatoryjnej opłaty na tramwaj wodny i opłatę wjazdową w Wenecji - 40 Euro, obligatoryjnej opłaty miejscowej – 15 Euro, kaucji zwrotnej – 20 Euro, opłat za program fakultatywny, dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

TRANSPORT:
1. Dojazdy antenowe oraz wyjazdu na terenie kraju mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, Flixbusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego  dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
GLIWICE Mc Donald’s przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 17:00 10.15 120,00 zł.
KATOWICE McDolands /Stacja BP przy hotelu Campanille, Ofiar Katynia 5, autostrada A4 (k.Wrocław) 16.30 10.45 120,00 zł.
KIELCE Stacja paliw Orlen, ul. Łódzka 266, DK 74 13.00 14.15 170,00 zł.
Uwagi: Trasa antenowa
KRAKÓW ul. Pasternik 66, stacja paliw BP w kierunku Katowic 14.30 12.15 150,00 zł.
Uwagi: Trasa antenowa
LUBLIN Al. Zygmuntowskie, przy Hali MOSiR obok stacji Orlen 05:00 21:00 190,00 zł.
Uwagi: Trasa antenowa
ŁÓDŹ Stacja BP przy zjeździe z A1 - Ul. Kątna 1 12.30 14.30 150,00 zł.
RADOM ul. Wernera 52, stacja Amic Energy - McDonalds 07:00 19:00 200,00 zł.
Uwagi: Trasa antenowa
WARSZAWA Stacja Benzynowa Orlen, Al. Krakowska 51 09:30 17.30 190,00 zł.
WROCŁAW Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, stanowiska 6-9 11:30 14:00 210,00 zł.
Uwagi: Uwagi: przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane przejazd antenowy przy min. 4 os. autokarem, busem, FlixBusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane

Uwagi:

Wychowawcy w autokarze pobierają 20 euro/osoba kaucji zwrotnej obejmującej ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników. 
Uczestnicy powinni posiadać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, paszport lub dowód osobisty, strój kąpielowy, ręcznik, krem do opalania z filtrem.
Proponowane kieszonkowe : ok. 150 Euro + wycieczki i atrakcje fakultatywne. Obowiązki pilota pełni kierownik.

Sprawdzone miejsce, dobrze dobrana i doświadczona kadra, wyjątkowa atmosfera i gwarantowana pogoda.

Ubezpieczenie:

NW (15 000 zł),  KL (20000 Euro) + bagaż (1000 zł) Signal Iduna Polska . Ubezpieczenie zawiera koszty leczenia w skutek zachorowania na Sars-Cov1, Sars-Cov2 z ich mutacjami. Dodatkowo zalecamy zabranie ze sobą karty EKUZ (karta wyrabiana jest bezpłatnie w placówce NFZ)

ważny paszport lub dowód osobisty
 1. Gwarancja stałej ceny: 100.00 PLN
 2. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna z uwzględnieniem Covid-19 (nie obejmuje rezygnacji z powodu chorób przewlekłych). Dla chętnych: 125.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna z uwzględnieniem Covid-19 oraz chorób przewlekłych. Dla chętnych: 170.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
Organizator: Harctur Sp. z o.o.