CENTRUM Centrum Podróży Koliber w Lublinie. PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber w Lublinie.

BESKID ŻYWIECKI - KORBIELÓW - kolonie i obóz młodzieżowy

zamekorawski.jpg WiedenKorbielow.jpg EnergylandiaKorbielow.jpeg
 • Miejsce:
  Polska / Korbielów
 • Wiek:
  7 - 13 lat i 14 - 18 lat
 • Ilość dni:
  11
 • Transport:
  Pociąg
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

KORBIELÓW letniskowa miejscowość w Beskidzie Żywieckim, malowniczo położona u stóp Pilska, o dużych walorach klimatycznych i krajobrazowych, punkt wyjścia ok. 11 szlaków turystycznych. Do przejścia granicznego ze Słowacją ok. 2 km.

Spędzając pobyt w Polsce lubisz poznawać jej najatrakcyjniejsze miejsca a także poznawać atrakcje zagraniczne w czasie jednodniowych  wycieczek, przezywać moc emocji, łączyć wędrówki górskie z rekreacją i zabawą w Aquaparkach – to zapraszamy do przygranicznej miejscowości Korbielów.  To Mega Mix górskiej przygody  z wycieczkami na Słowację, do Wiednia i do Energylandii. Poznasz też rówieśników z różnych miast Polski.

kod termin dni cena status sprzedaż
HKo01/24 01.07 - 11.07.2024 11 2450.00 PLN są miejsca rezerwuj
+55 euro na realizację programu płatne na miejscu, zakwaterowanie w OW LIDIA
HKo02/24 15.07 - 25.07.2024 11 2450.00 PLN na telefon -
+55 euro na realizację programu płatne na miejscu, zakwaterowanie w OW DARZ BÓR
HKo03/24 01.08 - 11.08.2024 11 2450.00 PLN są miejsca rezerwuj
+55 euro na realizację programu płatne na miejscu, zakwaterowanie w OW DARZ BÓR
HKo04/24 12.08 - 22.08.2024 11 2450.00 PLN są miejsca rezerwuj
+55 euro na realizację programu płatne na miejscu, zakwaterowanie w OW DARZ BÓR

Zakwaterowanie:
- Ośrodek Wypoczynkowy „Lidia”, ładnie usytuowany, z trasą wypadową nad górskim potokiem, obok posesji płynie relaksujący strumyk. Ośrodek dysponuje sauną, altanką z grillem, boiskiem do piłki nożnej i siatkowej, basenem letnim. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami, TV(turnus 1)
- Ośrodek Wypoczynkowy „Darz Bór” www.darzbor.net pokoje 2,3,4,5-osobowe z łazienkami i telewizorami. Ośrodek dysponuje: świetlicą, sprzętem dyskotekowym, stołem do ping-ponga, boiskiem sportowym, basenem letnim z podgrzewana wodą, miejscem na ognisko (turnus 2, 3 i 4)

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie w stołówce pensjonatu (w tym podwieczorek). Pierwsze świadczenie – obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie oraz suchy prowiant w dniu wyjazdu.
Na wycieczkę do Wiednia uczestnicy otrzymują suchy prowiant za całodzienna stawkę żywieniową (wskazane dodatkowe kieszonkowe na ciepły posiłek ok. 10 euro).

WYCIECZKA AUTOKAROWA DO WIEDNIA jednodniowa impreza, w programie: bulwar Ringstrasse, spacer po starówce i obejrzenie wspaniałych budowli opery, parlamentu, teatru, ratusza, bajecznego domu malarza Hundertwassera, wstęp do pałacu Schonbrunn i Katedry Św. Szczepana, na zakończenie atrakcyjna wizyta w jednym z największych i najnowocześniejszych lunaparków PRATER.

SUPER ZABAWA, SUPER EMOCJE - ENERGYLANDIA - największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl Wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystkie 123 atrakcje w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia i Circus Zone dla najmłodszych, Familijna ze wspaniałymi atrakcjami wodnymi i między innymi Roller Coasterem Dragon, Ekstremalna z największym w Europie Mega Coasterem Hyperion i rekordzistą światowym Water Coasterem Speed, Wodna a w niej: Water Park – strefa basenowa i relaksu oraz park zjeżdżalni – Tropical Fun. Na miejscu 18 rollercoasterów w tym Hyperion Roller Coaster (142 km/h, wysokość 77 m) oraz najwyższy na świecie Drewniany Coaster Zadra, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw,kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd. W 2024 otwarta nowa strefa Sweet Valley.

WYCIECZKA AUTOKAROWA NA SŁOWACJĘ - Niskie Tatry - wycieczka do Doliny Demianowskiej, pobyt w wyjątkowo atrakcyjnym parku wodnym TATRALANDIA – największym w Europie Środkowej: 5 basenów z licznymi
atrakcjami, zjeżdżalniami, wodnymi huśtawkami, parasolami wodnymi, sztucznym deszczem, wodnymi wulkanami, powietrznymi leżakami i gejzerami, trójślizgawkami itp.

WYCIECZKA AUTOKAROWA NA SŁOWACJĘ – wycieczka do Orawskiego Podzamcza. W programie zwiedzanie Zamku Orawskiego, jednej z największych atrakcji północnej Słowacji, wybudowanego na sposób „orlego gniazda”, na skale nad rzeką Orava. Zamek pełnił rolę największego i najbardziej srogiego więzienia dla zbójników w regionie około tatrzańskim. Legenda głosi, że z kazamatów więziennych uciekł harnikom najsłynniejszy ze zbójników karpackich Juraj Janosik, stąd zamczysko znajduje się na Szlaku Zbójników Karpackich. Kompleks zamkowy składa się z dolnego, średniego i górnego zamku, pałaców, fortyfikacji i wież. Zwiedzających zainteresuje połączenie trzech bram wejściowych z tunelem, pod którym znajdują się podziemne korytarze

Poza tym:

 • wycieczki piesze w góry szlakami Beskidu Żywieckiego: na Pilsko, na Halę Miziową, do wodospadu w Sopotni,
 • zajęcia rekreacyjne: basen letni, gry zespołowe, tenis stołowy, bieg terenowy,
 • ogniska, dyskoteki, przejażdżki konne
 • Spartakiada sportowa
 • turniej piłki siatkowej,
 • turniej piłki nożnej,
 • turniej badmintona,
 • wielobój sprawnościowy

Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia zmian przez GIS, MZ i MEN.

Wycieczka na Słowację „Ścieżką w Koronach Drzew Bachledką” – ekscytujący spacer koroną drzew w Tatrach Bielskich, długości 2500 metrów, na wysokości od 18 do 24 metrów, na części chodnika specjalne przeszkody (zwężenia, labirynt) powodują dodatkowe emocje, największą jednak atrakcją jest na końcu ścieżki zjazd 67-metrową zjeżdżalnią, ze ścieżki rozpościera się piękny widok na Tatry Bielskie. Cena 150 zł +25 euro.

Słoneczne Termy – wycieczka na Słowację – pobyt na basenach termalnych w Oravicach, z fontannami, wodospadem spadającym z mostu, „tryskającymi” wysepkami, korzystanie z basenu rekreacyjnego z ławeczkami do masażu, biczami wodnymi, cyklicznie wytwarzane są w nim sztuczne fale, w tych basenach czeka na Was wiele atrakcji wodnych, takich jak sztuczne fale, podwodne ławeczki, dysze, natryski i inne urozmaicenia służące do hydromasażu. Niektórez tych basenów bezpośrednio łączą się z zewnętrznymi basenami, co daje możliwość korzystania z kąpieli termalnych w każdych warunkach pogodowych. Następnie malowniczy rejs statkiem po Jeziorze Orawskim. Cena 130 zł + 25 euro

Wycieczka do Parku linowego „Trollandia” - pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych iplatform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (szczegóły: www.trollandia.pl ), następnie pobyt w aquaparku Leśna (basen wewnętrzny rekreacyjny z biczami wodnymi i urządzeniami do masażu, basen wewnętrzny z ławkami do masażu wodnego i powietrznego, basen zewnętrzny - "wypływowy”, zjeżdżalnia). Cena 140 zł.

Wielokrotnie słyszeliśmy że jeden dzień zabawy w Energylandii to za mało! Dlatego proponujemy dla chętnych drugi wyjazd do Energylandii. Cena 180 zł.

Imprezy fakultatywne są realizowane przy zgłoszeniu się minimum 15 osób.

Cena podstawowa obejmuje: zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie NWW, opiekę pedagogiczną, opiekę medyczną, realizację programu, składkę TFG i składkę TFP.

Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za wycieczki fakultatywne, obligatoryjnej opłaty 55 euro na realizację programu, dobrowolnego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (dla chętnych).

TRABSPORT:
PKP trasa główna: Warszawa – Łódź - Katowice , wyjazd rano pociągiem w pierwszym dniu turnusu, powrót po południu w ostatnim dniu turnusu;

Dopłaty do wyjazdu z poszczególnych miast:
trasa główna: Warszawa; Łódź , Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, + 120 zł/os.; Katowice +70 zł
trasy antenowe: z Olsztyna, Lublina, Krakowa, Poznania, Białegostoku, Radomia, Płocka, Siedlec, Kielc, Wrocławia, Głogowa, Opola, Zielonej Góry, Gdańska , Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Rzeszowa, Szczecina +180 zł;

Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.
PKP lub busem z Olsztyna, Lublina, Krakowa, Poznania, Białegostoku, Radomia, Płocka, Siedlec, Kielc, Wrocławia, Głogowa, Opola, Zielonej Góry+ 180 zł, z Gdańska , Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Rzeszowa, Szczecina +180 zł;
Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników.
W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenieantenowe na 7 dni przed wyjazdem
W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.

Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem

miejsce adres wyjazd powrót cena
BIAŁYSTOK na potwierdzenie 00:00 00:00 180,00 zł.
GDAŃSK do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
KATOWICE do potwierdzenia 00:00 00:00 70,00 zł.
KIELCE do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
KRAKÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
LUBLIN do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
ŁÓDŹ do potwierdzenia 00:00 00:00 120,00 zł.
OPOLE do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
POZNAŃ na potwierdzenie 00:00 00:00 180,00 zł.
RADOM do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
RZESZÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
SZCZECIN do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
WARSZAWA do potwierdzenia 00:00 00:00 120,00 zł.
WROCŁAW do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
ZIELONA GÓRA na potwierdzenie 00:00 00:00 180,00 zł.

UWAGI:
Należy ze sobą zabrać: wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy.
Każdy uczestnik powinien posiadać aktualny paszport lub dowód osobisty (niezbędne dokumenty do przekroczenia granicy) oraz ważną legitymację szkolną na przejazd PKP
Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach..
Na wycieczkę do Wiednia uczestnicy otrzymują suchy prowiant za całodzienna stawkę żywieniową (wskazane dodatkowe kieszonkowe na ciepły posiłek ok. 10 euro).

Na na realizację programu nalezy przeznaczyć obligatoryjnie 55 euro.

aktualny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna
 1. Enrgylandia (druga wycieczka dla chętnych): 180.00 PLN
 2. Park linowy „Trollandia”: 140.00 PLN
 3. Wycieczka na Słowację „Ścieżką w Koronach Drzew Bachledką”: 150.00 PLN
  + 25 euro na wstępy (płatne na miejscu)
 4. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 5. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, nie obejmuje chorób przewlekłych): 2.80 %
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
Organizator: HARCTUR WARSZAWA Sp.z o.o.