CENTRUM Centrum Podróży Koliber w Lublinie. PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber w Lublinie.

Jak rezerwować

ZASADY REZERWACJI KOLONII I OBOZÓW:

Wejdź na stronę www.e-koliber.pl/obozy znajdź ofertę, która Cię interesuje.
Klikając na wybraną ofertę dowiesz się o jej cenach, terminach i o innych szczegółowych informacjach.
Poniżej opisu imprezy lub hotelu znajdują się tabela z cenami, wybierz termin i kliknij REZERWUJĘ
Następnie ukaże się formularz rezerwacji.
Najpierw wpisujesz osobę pełnoletnią (rodzic, opiekun), która zgłasza uczestnika obóz/kolonię i odpowiada za dopełnienie formalności oraz płatności. Obowiązkowe jest podanie adresu mailowego i telefonu kontaktowego.
Sprawdź wybrany termin i imprezę oraz miejsca wyjazdowe i związane z nimi dopłaty
Uczestnikowi wyjazdu możesz teraz wybrać odpowiednie dodatkowe świadczenia (np. Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji czyli ochronę przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie) oraz wpisać dane osobowe. Pamiętaj aby wpisać nr ulicy, numer domu/mieszkania oraz datę urodzenia uczestnika (ROK-MIESIĄC-DZIEŃ)
W uwagach można podać dodatkowe informacje dotyczące uczestnika i dodatkowe prośby (faktura za wyjazd, towarzysze podróży, specjalne życzenia dotyczące zakwaterowanie itp.)
Jeżeli wszystkie dane zgadzają się oraz zapoznałeś się i akceptujesz warunki uczestnictwa/rezerwacji, kliknij REZERWUJ
Pojawi się informacja, że rezerwacja została dokonana.
Dostaniesz na podanego w rezerwacji maila automatyczne potwierdzenie mailowe dokonanej rezerwacji.
W ciągu 24 godzin (w dni robocze) otrzymasz mail od naszego pracownika zawierający w załączniku umowę – zgłoszenie oraz kartę kwalifikacyjnej (w przypadku kolonii i obozów młodzieżowych), Dodatkowo potwierdzamy rezerwację i wysłanie maila dzwoniąc pod podany numer kontaktowy.
Po otrzymaniu maila potwierdzającego rezerwację należy postępować zgodnie z warunkami umowy załączonej do rezerwacji tj.: wpłacić zaliczkę w biurze lub przelewem na nr konta podany na umowie do dnia zamieszczonego na umowie, podpisać umowę oraz odesłać ją do biura osobiście lub mailem albo pocztą, wydrukować kartą kwalifikacyjną (w przypadku kolonii i obozów młodzieżowych) i dostarczyć ją do naszego biura najpóźniej 7 dni przed wyjazdem. Jeśli karta kwalifikacyjna została wysłana mailem lub dokonałeś rezerwacji mniej niż 7 dni przed wyjazdem zabierz oryginał ze sobą na wyjazd.
REZERWACJA WSTĘPNA jest ważna przez okres, do którego zgodnie z umową wymagana jest wpłata zaliczki lub całości. Najczęściej jest to od tygodnia do 10 dni od momentu potwierdzenia – SPRAWDŹ DATĘ NA UMOWIE.
W przypadku braku wpłaty zaliczki lub pełnej kwoty do dnia zawartego na umowie REZERWACJA WSTĘPNA zostanie automatycznie anulowana. Liczy się data wpływu pieniędzy na nasze konto bankowe. Informacja o anulacji również zostaje przesłana na maila.
Po zaksięgowaniu wpłaty zaliczki lub całości status rezerwacji zmieniamy na REZERWACJĘ POTWIERDZONĄ/SPRZEDANĄ.
Termin końcowej płatności jest podany również na umowie.
Faktury wystawiamy po zrealizowaniu wyjazdu. W wyjątkowych wypadkach wystawiamy faktury po dokonaniu płatności. W razie pytań prosimy o kontakt.
Ostateczne informacje dotyczące wyjazdów są potwierdzane na 7-5 dni przed rozpoczęciem imprezy. W przypadku zmian informujemy Państwa drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Przy starcie wyjazdu w większości wyjazdów otrzymają Państwo telefon kontaktowy do kierownika/wychowawcy lub konwojenta.