CENTRUM Centrum Podróży Koliber w Lublinie. PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber w Lublinie.

HISZPANIA - COSTA BRAVA + PARYŻ

lloret de mar1.jpg lloret de Mar.JPG Eiffel.jpg Sagrada.jpg Wenecja.jpg
 • Miejsce:
  Hiszpania / Costa Brava
 • Wiek:
  12-18
 • Ilość dni:
  10
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Zielona szkoła w Hiszpanii, jednym z najpiękniejszych zakątków Europy, kraju słońca, morza, dobrej zabawy, na popularnym Costa Brava/Dzikim Wybrzeżu. W trakcie wyjazdu wizyta m.in w Paryżu – stolicy Francji, centrum europejskiej sztuki, mody i wyrafinowanej kuchni oraz zwiedzanie Wenecji - romantycznego miasta na wodzie i 100 wyspach, którego symbolem są sunące kanałami gondole, mosty, Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów.

Dzień 1   
Wyjazd z  Polski  w godzinach południowych. Przejazd przez Polskę. Nocny przejazd do Francji.
Dzień 2   
Przyjazd do Francji, do Reims, zwiedzanie katedry koronacyjnej monarchów francuskich – wspaniałe dzieło gotyku francuskiego, obiadokolacja.
lub
Około południa przyjazd do EURODISNEYLANDU - całodzienna zabawa w słynnym parku rozrywki (bilet dodatkowo płatny w cenie ok. 60-75 € w zależności od terminu). Posilek we własnym zakresie.
Przejazd do hotelu w okolicach Paryża. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie kontynentalne. Przejazd  na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer  z pilotem na trasie: Wieża Eiffla (dla chętnych - wejście schodami na II poziom + winda na III poziom – płatny dodatkowo ok.  10-15 €), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, Katedra Notre Dame, rejs statkiem po Sekwanie (płatny w ramach wydatków programowych). Obiadokolacja. W godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.
Dzień 4  
Dalszy ciąg podróży, po drodze  zwiedzanie Carcassone (zamek i twierdza). Przyjazd  do Hiszpanii na Costa Brava w godz. popołudniowo-wieczornych, kolacja, zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 5 
Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Obiadokolacja, nocleg
Dzień 6 
Śniadanie. Całodzienna wycieczka do  Barcelony: katedra Sagrada Familia (tylko z zewnątrz), La Rambla, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulali, Plac Hiszpański z Pałacem Narodowym, port, wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona (bilet dodatkowo płatny dla chętnych ok 25 €), Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 7            
Śniadanie. Plażowanie – czas wolny. W godzinach popołudniowych wycieczka do Blanes – promenada + skała Sao Palomera,  oraz  do Tossa de Mar ze zwiedzaniem zamku  Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 8  
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu do godziny 12.00. Wyjazd z Hiszpanii w drogę powrotną. Po drodze zwiedzanie Monaco - księstwa słynnego z hazardu, zwiedzanie: Pałac Książęcy, Katedra, gdzie spoczywa księżna Grace, Muzeum Oceanografii, Monte Carlo: kasyno.
lub
Zwiedzanie Cannes: Pałac Festiwalowy, Promenada La Croisette wraz z odciskami dłoni największych gwiazd filmowych. Nocny przejazd przez Włochy.
Dzień 9  
Przyjazd do Wenecji (przerwa w podróży 9 godzin) przejazd statkiem do centrum Wenecji - spacer z pilotem po najciekawszych zabytkach miasta: Most Westchnień, Pałac Dożów, Wieża Zegarowa, Dzwonnica San Marco, Canale Grande. Bilety, statek, toalety i przewodnik dodatkowo płatne (płatne z wydatków programowych).  Obiadokolacja płatna we własnym zakresie (ok. 15-17 €). W godzinach wieczornych wyjazd do Polski
Dzień 10 
Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Polski w w godzinach popołudniowych.

Cena obejmuje: przejazd autokarem, 1 nocleg tranzytowy w hotelu we Francji, 5 dni/4 noce pobytu w Hiszpanii, wyżywienie wg programu (5 śniadań - we Francji śniadania kontynentalne, w Hiszpanii w formie bufetu; 6 obiadokolacji - we Francji w restauracji self-servce, w Hiszpanii w formie bufetu), ubezpieczenie KL, NW, bagaż, opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT, opłatę za turystyczny fundusz gwarancyjny w wysokości 10 zł/osobę oraz opłatę na tuystyczny fundusz pomocowy w kwocie 10 zł/os/
Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz  opłat za przewodników lokalnych. Na bilety wstępu, realizację programu w Wenecji oraz obiad w drodze powrotnej należy przeznaczyć kwotę ok. 70 euro/osobę.

Dodatkowo dla osób chętnych i zainteresowanych jest możliwość: wjazdu/wejścia na wieżę Eiffla w Paryżu za opłatą około 10-15 euro (zależy jaka wersja wjazdu) oraz wejścia i zwiedzania stadionu  Camp Nou w Barcelonie za opłatą 25 euro. 
Osoby powyżej 16 roku życia są zobowiązane do uiszczenia opłaty klimatycznej w LLoret de Mar w wysokości 7 euro/osobę.

OBOWIĄZKOWO NALEŻY POSIADAĆ WAŻNY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT.

marzec-kwiecień maj czerwiec
x x x
Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest właściciel Centrum Podróży Koliber Tomasz Jurkowski. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz tutaj: czytaj więcej...