CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

HISZPANIA Lloret de Mar obóz młodzieżowy samolot

samolotem
 • Miejsce:
  Hiszpania / Lloret de Mar
 • Wiek:
  13 - 19 lat
 • Ilość dni:
  9
 • Transport:
  Samolot rejsowy
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Samolotowy obóz młodzieżowy Hiszpania Lloret de Mar z wylotem z Warszawy to wyjazd, który pozwoli Ci na komfortową podróż na Twoje wymarzone wakacje. Śniadanie zjesz w domu, obiad możesz już zjeść w Barcelonie a kolację w hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Pierwszego dnia od razu z marszu zobaczysz w Barcelonie, to co najważniejsze i resztę czasu na obozie możesz spędzić na zabawie i wypoczynku z przyjaciółmi lub nowo poznanymi znajomymi. Basen, plaża i słońce są do Twojej dyspozycji.

HISZPANIA   Lloret de Mar  obóz młodzieżowy
wiek uczestnikow 13-19 lat samolotem z Warszawy
przelot  LOT-em

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii  jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET DE MAR  to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

kod termin dni cena status sprzedaż
HOL1/22 26.06 - 03.07.2022 8 3150.00 PLN sprzedana -
Ewentualna sprzedaż tylko w przypadku zwolnienia miejsca lub z rezygnacji.
HOL2/22 02.07 - 10.07.2022 9 3295.00 PLN sprzedana -
Ewentualna sprzedaż tylko w przypadku zwolnienia miejsca lub z rezygnacji.
HOL3/22 15.07 - 23.07.2022 9 3295.00 PLN sprzedana -
Ewentualna sprzedaż tylko w przypadku zwolnienia miejsca lub z rezygnacji.
HOL4/22 23.07 - 31.07.2022 9 3295.00 PLN na telefon -
1 miejsce do potwierdzenia sprzedaż tylko na telefon.

Zakwaterowanie: 
Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA *** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar.  Do dyspozycji uczestników 3 baseny (Guitart) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4-os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.
Wyżywienie:
Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przelotu  wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Dzień 1
Zbiórka  na lotnisku Okęcie-Warszawa o godzinie 06.30. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na ok. 2 godziny przed wylotem). Wylot samolotem PLL LOT do Barcelony o godzinie 09.05. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie ok. godz. 12.20. Odprawa paszportowo-bagażowa.
Przejazd na zwiedzanie Barcelony: katedra Sagrada Familia, La Rambla, port, dzielnica gotycka z katedrą Św. Eulalii, Park Guell (bilet płatny w ramach opłaty za program), wzgórze Montjuic,  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych około 25-28 euro). Wieczorem przejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Nocleg.
Dzień 2-8
Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 9 dni – 8 nocy
- wycieczka do Blanes -  skała Sao Palomera, promenada, plażowanie
- wycieczka piesza na zamek Castel en Playa
- wycieczka do ogrodu botanicznego Santa Clotilda lub Pinja Rosa (bilet dodatkowo płatny z wydatków programowych)
- gra miejska,  gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, konkurs wiedzy Viva Espana
- plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu

Program fakultatywny (dla chętnych) :
- miasteczko wodne - ok. 30 -33 Є
- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat): cena 30 - 50 Є (zależy od dyskoteki), jedno wejście to cena ok. 12-15 Є
- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 25 Є
Dzień 9
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13.10. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16.15. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

Wycieczki są realizowane przy grupie minimum 25 osób płatnych:
- miasteczko wodne - ok. 30-33 Є
- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat) cena 30-50 Є (zależy od dyskoteki), pojedyncze wejście 10-15 Є
- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 25 Є

Cena zawiera: przelot samolotem rejsowym PLL LOT w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe, 8 lub 7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava – pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, wyżywienie wg opisu, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15000 zł), bagaż (2000 zł), opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę kierownika-rezydenta, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł. 

Cena nie obejmuje: opłat na realizację programu, transferów autokarem, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

Na realizację programu (transfery autokarem, bilety wstępu i realizację programu w Barcelonie i w Lloret de Mar) należy przygotować kwotę 65 €– opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona około 25-28 euro (dla chętnych) + program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 80-100 €.
UWAGI:Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
                                                            Opłata klimatyczna w Lloret de Mar dla osób powyżej 16 roku - 10 € za pobyt.

Samolot rejsowy PLL LOT  - wylot z Warszawy Okęcie.

Bagaż zawarty w cenie: 20 kg bagażu rejestrowanego i 5 kg podręcznego.

miejsce adres wyjazd powrót cena
WARSZAWA Okęcie 06.30 16.30 0,00 zł.

Kadra: pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, hiszpański ratownik na plaży.
Ubezpieczenie: Signal Iduna: Koszy Leczenia z wliczonym ubezpieczeniem od chorób przewlekłych i leczeniem Covid-19 - suma 20 000 euro, Nieszczęśliwe Wypadki - suma 15 000 zł, bagaż - suma 2000 zł

Na realizację programu (transfery autokarem, bilety wstępu i realizację programu w Barcelonie i w Lloret de Mar) należy przygotować kwotę 65 € – opłata obowiązkowa u rezydenta + bilet wstępu FC Barcelona około 25-28 euro (dla chętnych) + program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 80-100 €.
UWAGI: Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
                                                            Opłata klimatyczna w Lloret de Mar dla osób powyżej 16 roku - 10 € za pobyt.

UWAGA: Do wyjazdu na obóz może być wymagany ważny Europejski Certyfikat Covid-19 (osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy)

 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa (obowiązuje od 09.03.22): 199.00 PLN
 2. Gwarantowany pokój 2-osobowy ( cena za 1 osobę): 295.00 PLN
  Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą uczestnik będzie zakwaterowany. Dopłata dla chętnych.
 3. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 4. Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem Covid-19 (dla chętnych, nie obejmuje chorób przewlekłych i kwarantanny): 145.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 5. Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem Covid-19 i kwarantanny (dla chętnych, nie obejmuje chorób przewlekłych): 175.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.