CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

HISZPANIA Lloret de Mar obóz młodzieżowy samolot

promocja 200 zł mniej Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem Obóz HIszpania Lloret de Mar samolotem
 • Miejsce:
  Hiszpania / Lloret de Mar
 • Wiek:
  14 - 18 lat
 • Ilość dni:
  8
 • Transport:
  Samolot rejsowy
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Samolotowy obóz młodzieżowy Hiszpania Lloret de Mar z wylotem z Warszawy to wyjazd, który pozwoli Ci na komfortową podróż na Twoje wymarzone wakacje. Śniadanie zjesz w domu, obiad możesz już zjeść w Barcelonie a kolację w hotelu na wybrzeżu Costa Brava. Pierwszego dnia od razu z marszu zobaczysz w Barcelonie, to co najważniejsze i resztę czasu na obozie możesz spędzić na zabawie i wypoczynku z przyjaciółmi lub nowo poznanymi znajomymi. Basen, plaża i słońce są do Twojej dyspozycji.

HISZPANIA   Lloret de Mar  obóz młodzieżowy
wiek uczestnikow 14-18 lat samolotem z Warszawy
przelot  samolotem LOT-u z dużym bagażem w cenie

HISZPANIA – kraj położony na południu Europy, jeden z jej najpiękniejszych zakątków. Kraj słońca, morza, dobrej zabawy, bardzo zróżnicowany pod względem kulturowym jak i geograficznym. Jednym z najbardziej znanych regionów Hiszpanii  jest Costa Brava – Dzikie Wybrzeże – jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi z małymi plażami o drobnym piasku.
LLORET DE MAR  to niewątpliwa stolica Costa Brava - stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie.

kod termin dni cena status sprzedaż
HOL1/23 11.07 - 18.07.2023 8 3799.00 3999.00 PLN promocja rezerwuj
Zniżka wcześniej =taniej 200 zł do 31.03.23. Ilość miejsc w promocji ograniczona. Ostatnie 2 miejsca
HOL2/23 18.07 - 25.07.2023 8 3799.00 3999.00 PLN promocja rezerwuj
Zniżka wcześniej =taniej 200 zł do 31.03.23. Ilość miejsc w promocji ograniczona
HOL3/23 25.07 - 01.08.2023 8 3799.00 3999.00 PLN na telefon -
Zniżka wcześniej =taniej 200 zł do 31.03.23. Ilość miejsc w promocji ograniczona

Zakwaterowanie: 
Hotel GUITART CENTRAL PARK*** / SAMBA ***/DON JUAN RESORT ***/**** położone ok. 400 metrów od plaży, w centrum Lloret de Mar. Do dyspozycji uczestników 2 baseny (Guitart i Don Juan) lub 1 basen (Samba), kawiarnia, restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4-os. z łazienkami, z klimatyzacją w cenie.
Wyżywienie:
Hiszpania: 3 posiłki dziennie - bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie przelotu  wyżywienie we własnym zakresie. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Dzień 1
Zbiórka  na lotnisku Okęcie-Warszawa o godzinie 08.30. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na ok. 2-5 godziny przed wylotem). Wylot samolotem PLL LOT do Barcelony o godzinie 11.10. Przylot na lotnisko El Prat  w Barcelonie ok. godz. 14.25. Odbiór bagaży.
Przejazd na krótkie zwiedzanie Barcelony:     wzgórze Montjuic ze Stadionem Olimpjskim i  piękną panoramą miasta. Pzejazd na wybrzeże Costa Brava. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja.  Wieczory spacer po miejscowości. Nocleg.
Dzień 2-8
Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 nocy
- wycieczka do Blanes -  skała Sao Palomera, promenada, plażowanie
- wycieczka piesza na zamek Castel en Playa oraz do zatoki Cala Banys
- gra miejska,  gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, konkurs wiedzy Viva Espana
- plażowanie, bezpłatne korzystanie z  basenu
Dzień 8
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu o godzinie 09.00, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Barcelony o godzinie 13.10. Przylot na lotnisko Okęcie-Warszawa o 16.15. Odprawa bagażowa. Odbiór uczestników przez opiekunów.

Program fakultatywny (dla chętnych) :
- Barcelona - wycieczka całodziena 40-50 euro + wejście na stadion Camp Nou dla chętnych 25-30 euro.
   Wycieczka do stolicy Katalonii gdzie zobaczymy: katedrę Sagrada Familię (z zewnątrz), La Ramblę,  port, dzielnicę gotycka z katedrą Św. Eulalii,  Park Guell (bilet płatny w 
ramach opłaty za program),  Stadion FC Barcelona (bilet płatny dodatkowo dla chętnych około 25-30 euro), budowle Gaudiego Casa Milla oraz Casa Batllo (z zewnątrz).
  Cena  wycieczki 40-50 Є + stadion Nou Camp dla chętnych. Wycieczka realizowana przy grupie minimum 20 osób chętnych
- miasteczko wodne - ok. 35 Є
- karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia - dla osób od 16 lat): cena 30 - 50 Є (zależy od dyskoteki), jedno wejście to cena ok. 15-18 Є
- rejs statkiem do Tossa de Mar + zwiedzanie zamku - ok. 30-35 Є

Cena zawiera: przelot samolotem rejsowym PLL LOT w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe,  7 noclegów w hotelu na wybrzeżu Costa Brava – pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, wyżywienie wg opisu, ubezpieczenie SIGNAL IDUNA – KL (20 000 € z chorobami przewlekłymi i leczeniem Covid-19 w cenie), NW (15000 zł), bagaż (2000 zł), opiekę pedagogiczną, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę kierownika-rezydenta, podatek VAT, obowiązkową dopłatę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w wysokości 10 zł oraz Turystycznego Funduszu Pomocowego w kwocie 10 zł. 
Cena nie obejmuje: opłat na realizację programu oraz transferów autokarem, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz programu fakultatywnego.
Na realizację programu (transfery autokarem  i program w Lloret de Mar) należy przygotować kwotę 20 €– opłata obowiązkowa u rezydenta.Program fakultatywny (dla chętnych). Zalecane  kieszonkowe na potrzeby własne ok. 100 €.
UWAGI:Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika.
                                                            Opłata klimatyczna w Lloret de Mar dla osób powyżej 16 roku - 10 € za pobyt.

Samolot rejsowy PLL LOT  - wylot z Warszawy Okęcie.  Bagaż zawarty w cenie: 20 kg bagażu rejestrowanego i 5 kg podręcznego.

miejsce adres wyjazd powrót cena
WARSZAWA Okęcie 08.30 18.30 0,00 zł.

Kadra: pilot-kierownik, wychowawcy, miejscowa opieka medyczna, hiszpański ratownik na plaży.
Ubezpieczenie: Signal Iduna: Koszy Leczenia z wliczonym ubezpieczeniem od chorób przewlekłych i leczeniem Covid-19 - suma 20 000 euro, Nieszczęśliwe Wypadki - suma 15 000 zł, bagaż - suma 2000 zł

UWAGI: Podczas podróży jedzenie we własnym zakresie. Zalecane minimalne kieszonkowe ok.100 €.

Na realizację programu (transfery autokarem  i program w Lloret de Mar) należy przygotować kwotę 20 €– opłata obowiązkowa u rezydenta.

Pasażer może wziąć na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz 1 sztukę bagażu podręcznego do 5 kg wg warunków przewoźnika LOT

UWAGA. Do wyjazdu na obóz na dzień sporządzenia oferty tj. 31.12.22 nie jest wymagany Europejski Certyfikat Covid-19 ani konieczność wykonywania żadnych testów.  Zalecamy zabranie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).

Ważny paszport lub dowód osobisty. Wypełniona karta kwalifikacyjna. Zalecamy zabranie karty EKUZ ( Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).
 1. Gwarancja niezmienności ceny bez względu na kursy walut i ceny paliwa (dla chętnych): 99.00 PLN
 2. Gwarantowany pokój 2 osobowy Hiszpania (cena za 1 osobę, dla chętnych): 299.00 PLN
  Przy rezerwacji należy podać nazwisko drugiej osoby, z którą uczestnik będzie zakwaterowany.
 3. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 4. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna z uwzględnieniem Covid-19 (nie obejmuje rezygnacji z powodu chorób przewlekłych). Dla chętnych.: 180.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 5. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Signal Iduna z uwzględnieniem Covid-19 oraz chorób przewlekłych. Dla chętnych.: 240.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.