CENTRUM Centrum Podróży Koliber w Lublinie. PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber w Lublinie.

JASTRZĘBIA GÓRA + SZWECJA - kolonie i obóz młodzieżowy

plaza jastrzebia.jpg aquapark reda.jpg lisi jar.jpg gdansk.jpg Karlskrona Szwecja.jpg plaza jg.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Jastrzębia Góra
 • Wiek:
  7 - 13 lat i 14 - 18 lat
 • Ilość dni:
  12
 • Transport:
  Pociąg
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Polska - MORZE BAŁTYCKIE - Jastrzębia Góra z rejsem promem do Szwecji Aquapark z rekinami, Laser Tag, Misja Specjalna, labirynt z niespodziankami !!! Marzysz o super wakacjach nad morzem? Pełnych przygód, nowych przyjaźni, śmiechu, rewelacyjnych atrakcji i doświadczeń? Nie lubisz nudy? Szukasz aktywnych wakacji z nutką zdrowej rywalizacji – to jest oferta której szukasz. Poza tym pobyt na super promie, zobaczysz Bałtyk z dwóch stron - Szwedzka Przygoda czeka na Ciebie

Jastrzębia Góra jest kurortem położonym w najbardziej wysuniętym na północ miejscu polskiego wybrzeża i jednocześnie wysoko nad poziomem morza. Takie usytuowanie stwarza niepowtarzalny mikroklimat i zapewnia wspaniałe czyste powietrze. Jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu, kąpieli morskich i słonecznych.

kod termin dni cena status sprzedaż
HJASz01/24 24.06 - 05.07.2024 12 2690.00 PLN są miejsca -
HJASz02/24 05.07 - 16.07.2024 12 2690.00 PLN na telefon -
HJASz03/24 15.07 - 26.07.2024 12 2690.00 PLN na telefon -
HJASz04/24 28.07 - 08.08.2024 12 2690.00 PLN są miejsca rezerwuj
HJASz05/24 06.08 - 16.08.2024 11 2570.00 PLN są miejsca rezerwuj
turnus 11 dniowy
HJASz06/24 17.08 - 28.08.2024 12 2690.00 PLN są miejsca rezerwuj

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny „BAŁTYCKI RELAKS” to idealne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, do morza ok. 400 metrów. Ośrodek dysponuje salą sportowo-taneczną z lustrami, salą kinową, boiskami (piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokej), placem zabaw, świetlicą, siłownią, stołem do tenisa stołowego, piłkarzykami, salą TV, sprzętem do karaoke, wiatami przy ognisku i grillu. Duży teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek w stołówce ośrodka.  Pierwsze świadczenie - kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie - śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.
Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańską, wegańską, bezglutenową, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.

Dzień 1
Przejazd, zakwaterowanie, zapoznanie się z regulaminem kolonii

Dzień 2-9/10 dzień

 • Popływaj z rekinami - wycieczka do zaczarowanej Krainy Wodnych Przygód w Redzie -  www.aquaprakreda.pl - jedynego w Europie aquaparku
  - z żywymi rekinami,
  - ze zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami,
  - z rzeką ze zjazdami pontonami,
  - z basenem ze sztuczna falą,
  - ze zjeżdżalnią, której tor przebiega przez szklany tunel akwarium z rekinami.
 • Plażowanie i kąpiele w morzu – leniuchowanie i opalanie, wodne wariacje, pływanie i aktywny wypoczynek
 • gry integracyjne, zabawy wodne, konkursy m. in. festiwal karaoke, prezentacja talentów podczas „Mam Talent”
 • „W zdrowym ciele zdrowy duch!” Będą konkurencje zespołowe i indywidualne, konkursy, olimpiady i tory przeszkód na wesoło. Najlepsi oczywiście zostaną wyróżnieni!
 • piłka siatkowa, nożna, koszykowa, bieg terenowy
 • balonowa bitwa wodna
 • "Wodna Olimpiada": ćwiczenia gimnastyczne na plaży, turnieje piłki wodnej, wyścigi rzędów
 • Teleturniejowe Show - najlepsze teleturnieje, które wszyscy znają i kochają
 • Wyginam śmiało ciało - dyskoteka z konkursami tanecznymi
 • ognisko
 • spacer Lisim Jarem – wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągający głębokość 50 m.

Dzień 9/10

 • wycieczka promowa do Szwecji (prom Stena Line)
  - 9/10-tego dnia wieczorem wypłynięcie promu z Gdyni;
  - kolacja w formie bufetu;
  - nocleg w kabinach 4-osobowych wewnętrznych.

Dzień 10/11

 • śniadanie w formie bogatego bufetu;
 • przypłynięcie do Karlskrony, miasta położonego na 33 wyspach, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO;
 • zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie m.in.: Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, rejs na wyspę, zwiedzanie  Muzeum Morskiego z kolekcją galeonów, pełnowymiarowymi okrętami wodnymi, podwodnym tunelem w którym można podziwiać wrak żaglowca na dnie morza, z bogatą kolekcją broni białej, armat. Dla zwiedzających przygotowano symulator statku i warsztat marynarza.
 • powrót na terminal;
 • kolacja na promie w formie bufetu;
 • wypłynięcie promu z Karlskrony;
 • nocleg.

Dzień 11/12

 • przypłynięcie do Gdyni;
 • przejazd na dworzec PKP;
 • śniadanie;
 • powrót do miast wyjazdu.

„Trójmiasto inaczej - odkryj tajemnice otaczającego świata” – autokarowa wycieczka, w programie m.in.:

 • Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia - www.experyment.gdynia.pl - w interaktywny sposób  i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci, następnie
 • zabawa w STREFA ZOLTAR - www.strefazoltar.pl - m.in. LaserTag  - czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike ( CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca
  Cena 130 zł/os.

Wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie (spotkanie z największymi wielorybami, rekinami, olbrzymimi żółwiami, sympatycznymi delfinami, orkami i innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi) i „mówiący wielorybek” – świetna interaktywna zabawa wizualna, umożliwiająca rozmowę na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie, następnie wizyta w labiryncie kukurydzy w Swarzewie. Podejmij wyzwanie  i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych  w labiryncie zagadek i obiektów da niemałą porcję zabawy i emocji. Spragnieni wyzwań mogą podjąć próbę zdobycia labiryntu bez użycia otrzymanej mapki. Po wyjściu z labiryntu chętni mogą spróbować przejechać kilka metrów rowerem skręcającym odwrotnie. Cena 140 zł

Jesteś fanem mocnych wrażeń i dreszczyku emocji? Zapraszamy na Misję Specjalną w Kolibki Adventure Park Gdynia, w programie m.in. Park Linowy, Kra lodowa (pokonanie wyimaginowanej lodowatej rzeki na kawałkach kry lodowej, Trzy opony ( delikatny most może okazać się pułapką nie do przejścia, jeżeli wpierw nie opracuje się taktyki i nie przewidzi się wszystkich możliwych problemów), Matnia (ucieczka z matni, labirynt wirtualnych ścian, nie wiadomo gdzie ukryte jest wyjście, czynnikiem utrudniającym będą egipskie ciemności i rozproszenie zespołu w pierwszej fazie pokonywania labiryntu), Hydrozagadka – transport wody z jednego zbiornika do drugiego wymaga skonstruowania rurociągu, pomp i zaangażowania całego zespołu, ·  Lina z rąk – grupa stanie przed wielkim wyzwaniem! Nad niebezpiecznymi bagnami rozwieszony został system lin, który trzeba będzie pokonać. Po linach można się przedostać korzystając z pomocy przyjaciół podających pomocną dłoń – idąc, grupa utworzy linę z rąk, która pomoże utrzymać równowagę, Litera A – finałowe zadanie dla całej grupy. Czy gospodarzowi uda się poprowadzić grupę, by ta wspólnymi siłami „przetransportowała” go do bazy? Cena 120 zł

Wizyta Parku Linowym -  pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Cena 80 zł/os.

Imprezy fakultatywne są realizowane przy zgłoszeniu się minimum 15 osób.

Cena zwiera: zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, transport, ubezpieczenie NNW + ubezpieczenie KL 10000 Euro w trakcie wycieczki do Szwecji), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, program, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, wycieczkę do Szwecji, składkę TFG i składkę TFP.
Cena nie zawiera: dopłat do transportu z poszczególnych miast, kieszonkowego, opłat za imprezy fakultatywne, dobrowolnego ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

 

TRANSPORT: PKP + autokar

Dopłaty do transportu: Warszawa – 120 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Bydgoszcz, Toruń -140 zł, Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Wrocław, Lublin, Poznań, Rzeszów, Tarnobrzeg, Siedlce, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Opole, Zielona Góra, Radom – 180 zł, Gdańsk, Gdynia – 60 zł.

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem

W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną w przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.

Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.

miejsce adres wyjazd powrót cena
GDAŃSK do potwierdzenia 00:00 00:00 60,00 zł.
Jastrzębia Góra Dojazd własny 18:00 00:00 0,00 zł.
KATOWICE do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
KIELCE do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
KRAKÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
LUBLIN do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
ŁÓDŹ do potwierdzenia 00:00 00:00 140,00 zł.
OPOLE do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
POZNAŃ wyjazd na potwierdzenie 00:00 00:00 180,00 zł.
RADOM do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
RZESZÓW do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.
TORUŃ wyjazd na potwierdzenie 00:00 00:00 120,00 zł.
WARSZAWA do potwierdzenia 00:00 00:00 120,00 zł.
WROCŁAW do potwierdzenia 00:00 00:00 180,00 zł.

KADRA: kierownik, wychowawcy.

UWAGA: Uczestnicy powinni obowiązkowo posiadać aktualne legitymacje szkolne oraz ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)

Poszczególne punkty programu mogą zostać odwołane lub zamienione na inne w razie ewentualnego wprowadzenia zmian przez GIS, MZ i MEN.

 1. Adventure Park Gdynia - misja specjalna w Kolibkach: 120.00 PLN
 2. Park linowy: 80.00 PLN
 3. Trójmiasto inaczej - odkryj tajemnice otaczającego świata - wycieczka autokarowa: 130.00 PLN
 4. Wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie + wizyta w labiryncie kukurydzy w Swarzewie: 140.00 PLN
 5. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 6. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych, nie obejmuje chorób przewlekłych): 2.80 %
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
Organizator: HARCTUR WARSZAWA Sp.z o.o.