CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

Magiczne Ogrody

magiczne ogrody.jpg bulwiaki-w-magicznych-ogrodach.jpg magicz.ogrody.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Trzcianki
 • Wiek:
  od 7 lat
 • Ilość dni:
  1
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce ogród sensoryczny zbudowany w oparciu o oryginalną baśniową historię. To miejsce nauki, relaksu i zabawy, które działa na wszystkie zmysły. Po przekroczeniu bramy wejściowej mamy wrażenie, że ze wszystkich stron otaczają nas rzeczy niezwykłe, przykuwające uwagę i pobudzające wyobraźnię. Bliskość natury sprawia, że to idealne miejsce, aby miło spędzić czas.

PROGRAM:

Wyjazd z Lublina w godzinach porannych. Przejazd do Trzcianek gdzie znajdują się „MAGICZNE OGRODY”. Jest to niezwykłe połączenie natury z baśniowym światem.
“Przekraczając Bramę Magicznych Ogrodów, staniemy się częścią niezwykłego świata, zamieszkałego przez tajemnicze istoty.  Wśród drzew, kwitnących krzewów i  kwiatów schronienie znalazły olbrzymie gąsienice, smoki, skrzaty  Bulwiaki, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i dzielne, strzegące ogrodu Krasnoludy…”
Zapraszamy do edukacyjnej gry terenowej z animatorami. Program zajęć uzależniony jest od wieku uczestników zabawy, dlatego też  każda grupa wiekowa będzie realizowała inny program.

W czasie zabawy przerwa na obiad.

Powrót do Lublina w godzinach wieczornych.

 

Grupa: 40-44 os. + 4 wych. 35-39 os. + 3 wych.  30-34 os. + 3 wych. 25-29 os. + 3 wych.  21-24 os. + 2 wych.
Cena: x x x x x


Cena zawiera:
przejazd autokarem,  obiad 1-daniowy, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, opiekę kadry pedagogicznej, podatek Vat.

Cena nie zawiera:  biletów wstępu do Magicznych Ogrodów.


                                            Cena 1zł lub X oznacza,  że oferta jest kalkulowana indywidualnie do każdego zapytania.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest właściciel Centrum Podróży Koliber Tomasz Jurkowski. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz tutaj: czytaj więcej...