CENTRUM Centrum Podróży Koliber w Lublinie. PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber w Lublinie.

Pieniny - Niedzica - koloniada

wczesniej=taniej jezioro czorsztynskie.jpg hotel pieniny niedzica.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Niedzica
 • Wiek:
  7 - 13 lat
 • Ilość dni:
  10
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Cześć Przygodo! Jeśli tęsknisz za odkrywaniem nowych miejsc i chcesz spędzić wakacje, o których będziesz opowiadać, to nasza kolonia jest właśnie dla Ciebie! Odkryjesz tajemnicę Zamku Dunajec, będziesz uczestniczyć w zajęciach, które sprawią, że czas zatrzyma się na chwilę. Gwarantujemy wiele niesamowitych atrakcji, aktywnie spędzony czas oraz mnóstwo dobrej zabawy! Ale to nie wszystko! Mamy dla Ciebie dodatkowe atrakcje.

Niedzicę warto odwiedzić z kilku powodów. Pasjonaci górskich wędrówek na pewno przemierzą liczne szlaki, a ci, którzy pragną spokoju docenią malownicze położenie tej niewielkiej miejscowości. Położona w Pieninach Niedzica zachwyca malowniczymi krajobrazami, urzeka spokojem i lokalizacją u stóp wiekowej budowli. Zamek Dunajec z XIV wieku to najsłynniejszy zabytek Niedzicy, przyciągający wielu turystów i górujący nad Zalewem Czorsztyńskim. W sezonie kursują statki wycieczkowe i gondole, dzięki którym turyści mogą podziwiać przepiękną okolicę.Warto zajrzeć do Parku Miniatur, gdzie zobaczymy wiele interesujących budowli z Orawy, Spisza i Podhala w skali 1:20.
Położona w dolinie rzeczki Niedziczanki, leżąca tuż przy zaporze wodnej na Dunajcu Niedzica kusi spływem po Dunajcu, czystością powietrza, mnogością tras rowerowych i pięknymi widokami na polskie i słowackie góry.

kod termin dni cena status sprzedaż
01NDCZ/24 03.07 - 12.07.2024 10 2599.00 PLN są miejsca rezerwuj
02NDCZ/24 13.07 - 22.07.2024 10 2599.00 PLN są miejsca rezerwuj
03NDCZ/24 23.07 - 01.08.2024 10 2599.00 PLN na telefon -
04NDCZ/24 02.08 - 11.08.2024 10 2599.00 PLN na telefon -

Zakwaterowanie: Hotel PIENINY** - położony wśród zieleni, w niewielkiej odległości od Jeziora Sromowieckiego i niedzickiego Zamku Dunajec. Oferuje pokoje 2-3-osobowe, apartamenty i pokoje typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, radiem. Do dyspozycji gości bogata infrastruktura sportowo-wypoczynkowa: boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, trampolina, stoły do tenisa stołowego, salon gier, bilard, air hokej, dart, piłkarzyki, kręgielnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na organizację ogniska, basen.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie - śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek - kolacja, ostatni - śniadanie + suchy prowiant.

Zamek Dunajec – zwiedzanie zakamarków, które posłużyły za plan do nakręcania serialu ,,Wakacje z Duchami". Zobaczymy m.in. studnię, do której – według legendy – wpadła Brunhilda i lochy, w których więziony był zbójnik Janosik...
Zapora w Niedzicy – punkt widokowy, którego nie sposób ominąć będąc w Niedzicy. Stąd można podziwiać wspaniały widok na zamek w Niedzicy oraz - w oddali na przeciwległym brzegu – ruiny zamku w Czorsztynie. Przy dobrej pogodzie na horyzoncie dostrzec można zarys Tatr Słowackich!
Wycieczka rowerowa – będziemy podziwiać malownicze krajobrazy Pienin, kręcić kilometry wzdłuż brzegów jeziora Czorsztyńskiego po świetnie przygotowanych ścieżkach rowerowych.
Tworzymy mapę okolicy – wciągająca zabawa, która angażuje wszystkie zmysły.
Kierunki świata – wyprawa z kompasem i mapą.
Bańki mydlane – zabawa zaczyna się już podczas tworzenia płynu do baniek!
Balonowa olimpiada – wodna zabawa na 102! Podrzuć, obróć się, złap i rzuć! Dasz radę?
Gra terenowa – tajemnicza mapa, kilka zadań oraz rywalizacja sprawią, że każdy z Was zapamięta tę grę na długo. Gdzieś w Niedzicy Janosik ukrył swoje skarby...
Wieczorna zabawa "Świetliki"
Zabawy kreatywne – m in. malowanie na folii, "Dłoń Aborygena", budowa latawca, kronika kolonijna, malowanie stopami, "Zgadnij co to".
Rejs – po Jeziorze Czorsztyńskim i zwiedzanie Zamku Czorsztyńskiego.
Kręgielnia – turniej drużyn.
Mini golf – gra niewymagająca pośpiechu. Tu liczy się precyzja i liczba wykonywanych przez zawodnika uderzeń.
Kąpiele w basenie letnim – na terenie ośrodka oraz na kąpielisku w Jeziorze Czorsztyńskim (w czasie otwarcia kąpieliska gminnego).

Dodatkowo dla chętnych: Tatralandia, Energylandia, spływ Dunajcem lub Park Rozrywki.

PONADTO:

Rozgrywki sportowe: piłka nożna i siatkowa, wyścig w workach, poczwórne narty, wodna sztafeta, podchody i inne.
Salon gier: bilard, ping pong, piłkarzyki.
Zabawy z chustą animacyjną  – ruch, taniec, integracja, praca w grupie.
Ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Wycieczki piesze po malowniczej okolicy.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

UWAGA:
Prosimy o wybór tylko jednej wycieczki całodniowej z programu fakultatywnego ze względu na ograniczony czas realizacji podstawowego programu kolonii.

Laserowy Paintball. Cena 50 zł
To odmiana paintballa bez brudzących kulek, zorganizowana w scenerii „Star Wars”. Każdy uczestnik otrzyma nowoczesny sprzęt: kamizelkę z czujnikiem trafienia, laserową broń ze strzelającą wiązką światła oraz zestaw wirtualnych "żyć". Uczestnicy mają do dyspozycji dużą arenę podzieloną na kilka części z licznymi przeszkodami, labiryntem i efektami specjalnymi: wytwornicami dymu.

Park Miniatur + Park Rozrywki. Cena 65 zł
Golden Bungee – skoki, salta i akrobacje w uprzęży. Pomyśl, że mógłbyś wzbić się w powietrze, wyżej niż kiedykolwiek! • Tor pontonowy – zjazdy po specjalnym torze, gdzie poczujesz przyjemny dreszczyk emocji i powalczysz o pierwsze miejsce na mecie! • Dmuchany tor przeszkód – zdrowa rywalizacja i wyzwania w gronie rówieśników! • Park linowy – najlepsza zabawa dla kochających adrenalinę! Zapnij uprząż i ruszaj w trasę, aby sprawdzić swoje możliwości (3 trasy o różnym stopniu trudności). • Strefa dmuchańców: tunele, zjeżdżalnie, fortece, ścianki wspinaczkowe – poczuj wolność i daj upust swojej energii! Zabawy poprawiające sprawność i zwinność. • Park Miniatur "Spiska Kraina"- najważniejsze zabytki Orawy, Spisza, Podtatrza obejrzymy z bliska w jednym miejscu.

Spływ Dunajcem do Szczawnicy. Cena 150 zł
Spływ przez pieniński przełom Dunajca to jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji Podhala. Rwąca rzeka, cudowne widoki na Trzy Korony oraz flisackie opowieści składają się na niezapomnianą przygodę. Dopływamy do Szczawnicy - jak starczy czasu, trochę tu pobędziemy na zakupy pamiątek lub lody :)

Wycieczka do ENERGYLANDII. Cena 248 zł
Energylandia to pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest ok. 10 "piekielnych machin". Są tu także 4 gigantyczne rollercoastery (Mayan, Formuła, Speed – najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie oraz Hyperion – druga najwyższa i druga najszybsza stalowa kolejka górska w Europie). W 2019 r. otwarto Smoczy Gród z 5 atrakcjami, w tym najwyższą i najszybszą na świecie drewnianą kolejką górską Zadra. Oj, będzie się działo! Uwaga: Na atrakcjach obowiązuje ściśle określony zakres dolnej i górnej granicy wzrostu. Jest to warunek konieczny do zachowania bezpieczeństwa. Zakres ten wskazany jest przy poszczególnych atrakcjach i o wejściu decyduje obsługa parku.

Wycieczka do Tatralandii (konieczny paszport lub dowód osobisty). Cena 238 zł
Jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy.

Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), program rekreacyjno-zabawowy wg opisu, opiekę wychowawców, przewodnika; ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A.: NNW (do 5000 zł), składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

Cena nie zawiera:  dojazdu na miejsce autokarem (patrz zakładka transport), dopłat za świadczenia i programy fakultatywne, dopłat za diety. Możliwość przygotowania posiłków bezglutenowych, bezmlecznych, bezlaktozowych, bezcukrowych - prosimy o wybór i wpisanie w uwagach.

TRANSPORT: autokar lub dojazd własny

• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu, a także możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości, w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 6 osób). Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
Częstochowa na potwierdzenie - trasa antenowa realizowana przy min. 6 uczestnikach 11:30 14:00 170,00 zł.
Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku na Wrocław) 12:30 13:00 170,00 zł.
Kielce Stacja Paliw ORLEN, Łódzka 266 11:00 14:30 180,00 zł.
Kraków Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62 14:00 11:30 150,00 zł.
Lublin na potwierdzenie - trasa antenowa realizowana przy min. 6 uczestnikach 00:00 00:00 220,00 zł.
Łódź na potwierdzenie - trasa antenowa realizowana przy min. 6 uczestnikach 10:00 16:00 220,00 zł.
Radom McDonald przy CIRCLE K ul. Czarnieckiego 73 09:30 16:00 180,00 zł.
Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. 07:30 18:00 220,00 zł.
Z dojazdem własnym Wyjazd: Przybycie do Ośrodka godz. 18-19:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka., powrót: Odbiór uczestnika do godz. 8.00 19:00 08:00 0,00 zł.
Uwagi: Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA TU S.A. (NNW do 5000 zł)

Możliwość przygotowania posiłków bezglutenowych, bezmlecznych, bezlaktozowych, bezcukrowych - prosimy o wybór i wpisanie w uwagach:

 • dieta bezglutenowa lub inna - dopłata  225 zł.
 • dieta wegetariańska i wegańska - dopłata 165 zł
 1. Laserowy paintball: 50.00 PLN
 2. Park Miniatur + Park Rozrywki: 65.00 PLN
 3. Spływ Dunajcem i zwiedzanie Szczawnicy: 150.00 PLN
 4. Wycieczka do Enrgylandii: 248.00 PLN
 5. Wycieczka do Tatralandii ( konieczny paszport lub dowód): 238.00 PLN
 6. Zamawiam - dieta bezglutenowa lub inna: 225.00 PLN
  Możliwość przygotowania posiłków bezglutenowych, bezmlecznych, bezlaktozowych, bezcukrowych - prosimy o wybór i wpisanie w uwagach
 7. Zamawiam - dieta wegetariańska i wegańska: 165.00 PLN
  Prosimy o wskazanie w uwagach o zapotrzebowaniu.
 8. ZERO inflacji - gwarancja niezmienności ceny: 69.00 PLN
  Gwarancja niezmienności ceny bez względu na zmiany kosztów paliwa lub innych źródeł zasilania, podatków lub opłat od usług turystycznych
 9. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 10. Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA TU S.A. od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 i kwarantannę (dla chętnych): 165.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
Organizator: COGITO Sp. z o.o.Centrum Kolonii i Obozów