CENTRUM Centrum Podróży Koliber PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber

Prehistoria - Park Jurajski w Bałtowie

baltow.jpg baltow4.jpg baltow2.jpg baltow3.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Bałtów
 • Wiek:
  od 7 lat
 • Ilość dni:
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Park Jurajski Bałtów to pierwszy park z dinozaurami, jaki powstał w Polsce. Jego lokalizacja nie jest przypadkowa, gdyż park powstał w miejscu odkryć tropów górnojurajskich dinozaurów. Na terenie parku można obejrzeć 100 modeli dinozaurów w skali 1:1, stanąć oko w oko z prehistorycznymi morskimi stworzeniami sprzed milionów lat, a także pobawić się na przestronnym placu zabaw.

PROGRAM:

Wyjazd z Lublina w godzinach porannych. Przejazd do Parku Jurajskiego w  Bałtowie.

Wraz z przekroczeniem bram Jura Parku przenosimy się do czasów najdawniejszych nad rzeką kamienną, wyobraźnię pobudzą nam makiety dinozaurów naturalnej wielkości. Staniemy oko w oko z sejsmozaurem czy tyranozaurem, atakującym stado triceratopsów.

W Prehistorycznym Oceanarium, dzięki osiągnięciom współczesnej techniki w wymiarze 3D, można zobaczyć podwodne życie sprzed milionów lat. Czeka nas tam również doskonała zabawa na placu zabaw – karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulkami i wiele innych atrakcji (za wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monety i tyrolki).

Przygodę możemy uatrakcyjnić poprzez dodanie do programu: Zwierzyńca - górny i dolny, warsztatów paleontologiczno - plastycznych, przejażdżki wozem turystycznym po terenie Bałtowa.

Powrót do Lublina w godzinach wieczornych.

 

Grupa: 40-44 os. + 4 wych. 35-39 os. + 3 wych.  30-34 os. + 3 wych. 25-29 os. + 3 wych.  21-24 os. + 2 wych.
Cena: x x x x x


Cena zawiera:
przejazd autokarem,  bilety wstępu do Parku Jurajskiego, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, opiekę kadry pedagogicznej, podatek Vat.

Cena nie zawiera:  obiadokolacji.


                                            Cena 1zł lub X oznacza,  że oferta jest kalkulowana indywidualnie do każdego zapytania.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest właściciel Centrum Podróży Koliber Tomasz Jurkowski. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu przyjęcia zapytania kontaktowego, rozpatrzenia zapytania i udzielenia odpowiedzi. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajdziesz tutaj: czytaj więcej...