CENTRUM Centrum Podróży Koliber w Lublinie. PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber w Lublinie.

TATRY - MAŁE CICHE - JANOSIKOWA ADRENALINA - KOLONIE

gubalowka na giewont.jpg Gubalowka park linowy.jpg energylandia (3).jpg Krupowki Zakopane.jpg
 • Miejsce:
  Polska / Małe Ciche
 • Wiek:
  7 - 10 lat i 11 - 14 lat
 • Ilość dni:
  11
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

Kolonia Janosikowa Adrenalina skierowana jest do dzieci w wieku 7-14 lat w prześlicznej miejscowości tatrzańskiej - Małem Cichem. Zapraszamy wszystkich, dla których będzie to "pierwsza kolonia". Śpimy w górskim pensjonacie z "góralską duszą", prowadzonym przez gaździnkę Panią Danusię, która serwuje pyszne domowe jedzenie. Uczestników czeka wiele atrakcji: "Janosikowa Adrenalina" czyli paintball, łuki, strzelanie z wiatrówek, teambuilding. Poza tym zwiedzanie Zakopanego, park linowy na Gubałówce, aquapark, wycieczki piesze, gry terenowe, wesołe wieczorki, klub góralski oraz dla chętnych wycieczka do Energylandii i na Słowację, rafting, lasertag, escape room.

MAŁE CICHE - prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego.  Położona bezpośrednio w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).

kod termin dni cena status sprzedaż
01/JA-MCK/24 23.06 - 03.07.2024 11 2199.00 PLN są miejsca rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej
02/JA-MCK/24 04.07 - 14.07.2024 11 2299.00 PLN są miejsca rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej
03/JA-MCK/24 15.07 - 25.07.2024 11 2299.00 PLN są miejsca rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej
04/JA-MCK/24 26.07 - 05.08.2024 11 2299.00 PLN są miejsca rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej
05/JA-MCK/24 06.08 - 16.08.2024 11 2299.00 PLN są miejsca rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej
06/JA-MCK/24 17.08 - 27.08.2024 11 2199.00 PLN są miejsca rezerwuj
Promocja Wcześniej=Taniej

Zakwaterowanie: 
WILLA DANUSIA  http://www.udanusimaleciche.pl/  - budynek w stylu zakopiańskim; pokoje 3, 4, 5 - osobowe z łazienkami lub łazienka przy pokoju przypisana do pokoju. Na miejscu regionalna świetlica z TV i sprzętem muzycznym. Teren ogrodzony z basenem letnim, boiskiem do grę w piłkę, kosza i szałasem ogniskowym, bezpłatne WIFI.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie  + podwieczorek w stołówce na miejscu (doskonała domowa kuchnia do syta, śniadania i kolacje w formie bufetu). Diety specjalne za dopłatą : 250 zł – bezglutenowa, 200 zł – wegetariańska, 250 zł – bezmleczna.          

Wycieczki:

Wycieczka ze zwiedzaniem Zakopanego: Wielka Krokiew, Stary Cmentarz, spacer po Krupówkach, Centrum Edukacji Tatrzańskiego Parku Narodowego,
wizyta w Aquaparku Zakopane - pobyt 2,5 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy,

Park Linowy na Gubałówce
- niepowtarzalne wrażenia z zabawy na najwyższym poziomie! System przeszkód zbudowanych na drzewach, na wysokości 6-8 metrów nad ziemią tworzą niepowtarzalną atrakcję. Możliwość zmierzenia się ze swoimi lękami oraz sposób na dostarczenie sobie wysokiego poziomu adrenaliny. Całość stworzona w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść przez cały Park. Uczestnicy przed wejściem do Parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonują stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, aby później bezpiecznie poruszać się w dużym parku.
Dodatkowo do dyspozycji jest ścianka wspinaczkowa o różnym poziomie dróg do przejścia. Zajęcia odbywają się pod opieką profesjonalnych, doświadczonych instruktorów.

Wycieczka do Morskiego Oka przez Bukowinę Tatrzańską lub do Doliny Kościeliskiej lub na Halę Gąsienicową –  w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników

Wjazd kolejką linową „Szymoszkowa” na Gubałówkę i spacer jej grzbietem,

Wycieczki piesze do Tatrzańskiego Parku Narodowego i po okolicy – np. Wiktorówki, Polana Rusinowa, Tarasówka – najlepszy widok na Tatry, Błociska, Gliczarów Górny

Janosikowa Adrenalina:

 • nerf czyli zabawa i bezpieczeństwo. Pistolety i wyrzutnie Nerf są w stu procentach bezpieczne dla dzieci. Zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne i przeszło przez wiele badań i testów. Pojedynek na pistolety Nerf jest super atrakcją dla kolonistów. Scenariusze, które przygotowaliśmy dla dzieci są staranie dopracowane, a nad całością atrakcji będą czuwać instruktorzy.
 • łucznictwo – ćwiczenie celności, strzały łukiem tradycyjnym do tarczy,
 • strzelectwo – postrzelamy do tarczy z wiatrówek, konkurs strzelniczy,
 • sieć pajęcza, pole minowe, syjamskie bliźniaki – zespołowe zajęcia teambuldingowe wzbogacające relacje w grupie i budowanie grupy. Poznaj swoje mocne i słabe strony

Wesołe wieczorki: dyskoteki, ognisko z konkursem „śpiewać każdy może”, zabawy i konkursy z nagrodami: piżama party, konkurs fryzur i makijażu.

Gry terenowe:               

 • budowanie szałasów dla baców i juhasów ,
 • nauka rozpalania góralskiej watry,
 • podchody terenowe - zbójnicy kontra Harnicy,
 • „Janosikowe w górach przeskakiwanie” nauka poruszania się w terenie bez mapy i kompasu (z odznaką sprawności),
 • budowanie tam na Filipczańskim Potoku.

Spartakiada sportowa:

 • turniej piłki siatkowej,
 • turniej piłki nożnej,
 • turniej badmintona,
 • wielobój sprawnościowy,
 • bieg 60 m pod górę,
 • turniej gry w ping-ponga,
 • turniej skoków na skakance.

Klub góralski:

 • zapoznanie się z folklorem podhalańskim - spotkanie z gawędziarzem - wizyta w Izbie Regionalnej w Murzasichlu,
 • "Na góralską nutę"  - góralskie tańce i muzyka,
 • "Czarowanie-góralskie gotowanie" – wspólne konsumowanie potraw związanych z tradycją Podhala oraz próby ich przygotowania,
 • poznawanie wyrobu oscypków,
 • góralski chrzest kolonijny,
 • baśnie i legendy związane z górami,
 • zapoznanie się ze strojem podhalańskim połączone z sesją fotograficzną,
 • przysmaki górskie,
 • pasowanie na górala / góralkę.

ENERGYLANDIA  - największy park rozrywki w Polsce www.energylandia.pl  – wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko: 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia i Circus Zone dla najmłodszych, Familijna ze wspaniałymi atrakcjami wodnymi i między innymi Roller Coasterem Dragon, Ekstremalna z największym w Europie Mega Coasterem Hyperion i rekordzistą światowym Water Coasterem Speed, Wodna a w niej: Water Park – strefa basenowa i relaksu oraz otwarty w 2018 park zjeżdżalni – Tropical Fun. Na miejscu 12 roller coasterów w tym Hyperion Roller Coaster (142 km/h, wysokość 77 m) oraz najwyższy na świecie Drewniany Coaster Zadra, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw,  kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.  Cena 220 zł/os.

RAFTING - kilkugodzinna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 140 zł/os.

PAKIET ENERGYLANDIA + RAFTING. Cena 340 zł/os. W przypadku nieodbycia się danej atrakcji zwracamy różnicę pomiędzy standardową ceną odbytej atrakcji a wpłatą.

LASERTAG – PAINTBALL LASEROWY - bezbolesny sposób na paintballowe szaleństwo – Laser Tag – zwany też laserowym paintballem to całkiem nowa forma rozrywki w najlepszym wydaniu! Uczestników zaprosimy na pole do gry, gdzie każdy gracz dostanie od nas karabin strzelający bezpieczną wiązką laserowa – dlatego też nie trzeba martwić się o bolesność po trafieniu – wszystkich wyposażymy w niezbędny sprzęt oraz mundur maskujący. Gra prowadzona będzie przez sędziego, który wprowadzi angażujący charakter rozgrywek. Karabiny nie pozostawiają po sobie śladów, dlatego jest to dobre rozwiązanie dla osób, które boją się siniaków. razie nieodpowiednich warunków pogodowych może być zamieniony na paintball. Cena 60 zł/os.

BUMPER BALL - to nietypowa atrakcja sportowa, która stale zyskuje na popularności. Football w kulach polega na zwykłej grze w piłkę nożną z małą różnicą – gracze mają na sobie napompowane powietrzem piłki, które nie tylko chronią ich przed uderzeniami czy upadkami, ale wynoszą rozrywkę na zupełnie inny poziom. Gwarantujemy mnóstwo śmiechu i doskonałą zabawę podczas bumper soccer. Cena 80 zł/os.

SŁOWACJA Z AQUACITY i JASKINIĄ - wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze. Cena: 90 zł/os. + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych).

ESCAPE ROOM: popularna forma rozrywki, integracji oraz budowania relacji między uczestnikami. Wzorowana na grach komputerowych atrakcja która wprowadza uczestników w odrealniony świat. Zadaniem grupy jest rozwiązanie wszystkich łamigłówek i zagadek tak, aby w jak najkrótszym czasie wydostać się z pokoju. Do wyboru: pięć pokoi zagadek z niesamowitą scenerią, która całkowicie pozwoli przenieść Cię do fascynującego świata każdego z nich: Łódź Podwodna, Komnata Wiedźmy, Kraina Czarów, Klątwa Zbójów oraz El Profesor: napad prawie doskonały. Obsługa gry za pomocą sprzętu audiowizualnego . Profesjonalne przygotowanie gier. Pokoje zbudowane na najwyższym poziomie technologii oraz z wykorzystaniem najlepszego sprzętu. Atrakcja wywołująca szereg emocji – od strachu, przez adrenalinę do radości i satysfakcji. Oryginalne pomysły oraz ciekawe tematycznie pokoje. Minimalna liczba i wiek uczestników: 4 osoby, 12 lat. Cena 60 zł/os.

Cena zawiera: przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 2 zł, składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 2 zł.

Cena nie zawiera: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji Signal Iduna, dopłat do diet specjalnych.

TRANSPORT: Autokar

Wyjazdy bez dopłat z miast: Łódź, Piotrków Tryb., Radomsko, Częstochowa, Katowice, Kraków.
Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. - autokarem, busem, Flixusem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane:  z Warszawy, Radomia, Lublina, Poznania, Opola, Wrocławia  + 140 zł,  Skierniewic, Kielc + 120 zł, Gliwic, Knurowa + 70 zł, Gdyni, Gdańska, Torunia, Bydgoszczy + 200 zł, Szczecina + 270 zł, Białegostoku + 250 zł.
Dojazd własny – zniżka 70 zł.

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU
1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego  dociera  bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

miejsce adres wyjazd powrót cena
GLIWICE na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 70,00 zł.
KATOWICE Stacja paliw BP-McDonald przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska 55/Ofiar Katynia 5, autostrada A4 (k.Wrocław) 14:30 13:00 0,00 zł.
KIELCE na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 120,00 zł.
KNURÓW na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 70,00 zł.
KRAKÓW na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 0,00 zł.
LUBLIN na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 140,00 zł.
ŁÓDŹ ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura 09:00 18:00 0,00 zł.
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Sikorskiego 43, stacja paliw Orlen przy zjeździe do miasta z autostrady A1 10:00 17:00 0,00 zł.
POZNAŃ na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 140,00 zł.
RADOM na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 140,00 zł.
WARSZAWA na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 140,00 zł.
We własnym zakresie Willa Danusia, Małe Ciche 16a, 34-531 Murzasichle 18:00 08:00 -70,00 zł.
Uwagi: Przyjazd nie wcześniej niż na godz. 18:00. Odjazd po śniadaniu o godzinie 8:00.
WROCŁAW na potw. - trasa antenowa, (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach) 00:00 00:00 140,00 zł.

KADRA: kierownik, wychowawcy 1 na 12-15 uczestników, opieka lekarska na telefon

UBEZPIECZENIE: NNW Signal Iduna do 5000 zł

UWAGI:
Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy.
Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód.
Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach, wycieczka na Słowację przy min. 20 uczestnikach.
Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem.
Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

 1. BUMPER BALL: 80.00 PLN
 2. ENERGYLANDIA: 220.00 PLN
 3. ESCAPE ROOM (minimum 12 lat): 60.00 PLN
 4. LASERTAG – PAINTBALL LASEROWY: 60.00 PLN
 5. MEGA SKOK Z WIEŻY MOCY (płatne tylko na miejscu): 40.00 PLN
 6. PAKIET ENERGYLANDIA + RAFTING: 340.00 PLN
  W razie nieodbycia się danej atrakcji zwracamy różnicę pomiędzy standardową ceną odbytej atrakcji a wpłatą
 7. RAFTING: 140.00 PLN
 8. SŁOWACJA Z AQUACITY i JASKINIĄ: 90.00 PLN
  + 25 euro na wstępy płatne na miejscu (wycieczka fakultatywna dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych)
 9. Rezygnuję z ubezpieczenia kosztów rezygnacji i akceptuję ryzyko: bez dopłaty
 10. Ubezpieczenia Signal Iduna od kosztów rezygnacji (dla chętnych): 80.00 PLN
  UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
Organizator: Harctur Sp. z o.o.