CENTRUM Centrum Podróży Koliber w Lublinie. PODRÓŻY

Centrum Podróży Koliber w Lublinie.

Włochy Cortina D'Ampezzo + 3 Zinnen

Cortina3.jpg
 • Miejsce:
  Włochy / Misurina
 • Wiek:
  9 - 99 lat
 • Ilość dni:
  9
 • Transport:
  Autokar
 • Drukuj:
 • Udostępnij:

WŁOCHY SKI SAFARI CORTINA D’AMPEZZO + 3 ZINNEN dojazd autokarem z Lublina, Kraśnika, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Gliwic hotel ***/**** z basenem i sauną

Cortina d'Ampezzo: Zimowa stolica Włoch, ekskluzywne miejsce wypoczynku zimowego, gdzie co rok goszczą gwiazdy kina, politycy i najbogatsi tego świata, miejsce znane z Zimowej Olimpiady w 1956 roku, zawodów Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim oraz z filmów. Miasto położone w kotlinie otoczone wysokimi szczytami dochodzącymi do wysokości 3243 metrów nad poziomem morza znajdziecie tutaj Państwo wspaniałe widoki, wysokogórski charakter a jednocześnie niesamowitą atmosferę utrzymanych w klimacie początku ubiegłego stulecia hoteli, sklepów i restauracji. Narciarsko zaś Cortina to setki kilometrów tras narciarskich - zarówno dla zupełnie początkujących narciarzy jak i dla wytrawnych miłośników białego szaleństwa których zadowolą trasy na których rozgrywa się zawody Pucharu Świata. Cortina d'Ampezzo obejmuje tak duże stacje, jak: Passo Falzarego, Tofana, Socrepes, Faloria Do dyspozycji Państwa 55 nowoczesnych wyciągów, 140 km wspaniałych widokowych tras narciarskich. Dolne stacje 1224 m.n.p.m, górne stacje 3243 m.n
3 Zinnen. Nowoczesne stacja w północnych Dolomitach, o niezwykle malowniczym położeniu, super nowoczesnej sieci wyciągów i najnowocześniejszych metodach utrzymania i pielęgnowania pokrywy śnieżnej. Bardzo dobre zaplecze gastronomiczne, usługowe oraz rekreacyjne to z pewnością ogromne zalety tego ośrodka narciarskiego. Tutaj możecie połączyć narciarskie szaleństwo z szaloną zabawą, muzyką oraz doskonałą słoneczną pogodą. Stacja warantuje malownicze i niezatłoczone stoki narciarskie, to właśnie tutaj znajduje się jedna z najpiekniejszych tras w Dolomitach - czerwona trasa z Mont Elmo.

kod termin dni cena status sprzedaż
WŁSKI-02/24 28.01 - 05.02.2024 9 3599.00 PLN sprzedana -
Miejsca na telefon

GRAND HOTEL MISURINA ***/**** www.grandhotelmisurina.com
Malowniczo położony nad brzegiem jeziora Misurina, na wysokości 1756 m n. p. m., w spokojnej okolicy otoczonej łańcuchem Dolomitów. Hotel urządzony w alpejskim stylu, zapewnia wygodny pobyt zarówno w pokojach standardowych, jak i rodzinnych apartamentach. 
Hotel oddalony ok 15-20 km od Cortiny D’Ampezzo oraz około 30 km od 3 Zinnen. Do dyspozycji: recepcja, restauracja, bar, winda, sala TV. Bezpłatna narciarnia. Wi-Fi w częściach w hotelu bez opłat, w pokojach za opłątą. Zakwaterowanie w  pokojach typu classic: 2 os z łazienkami z możliwością dostawki dla 3 osoby. W hotelu do dyspozycji bezpłatny nieduży kryty basen oraz sauna. Istnieje możliwość dopłaty do pokoi rodzinnych (na potwierdzenie ze strony hotelu) ze zniżką dla dzieci. Dostępne również za dodatkową opłatą pokoje typu superior (po remoncie). Szczegóły w biurze.
WYŻYWIENIE:
2 posiłki dziennie. Od obiadokolacji w dniu przyjazdu do hotelu, do śniadania w dniu wyjazdu z hotelu. Śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje serwowane do stolika, bufet sałatkowy, deser. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

DZIEŃ 1 niedziela 28 styczeń 2024
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych wg rozkładu. Przejazd przez Czechy i Austrię.
DZIEŃ 2
Przyjazd do Włoch w godzinach wieczornych.   Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.
DZIEŃ  3 / 4 / 5 / 6 / 7
Jazda rekreacyjna na nartach na bazie karnetu 5 dniowego typ Dolomiti Super Ski (Cortina D’Ampezzo 3 dni+ 3 Zinnen na 2 dni).  Dojazd do poszczególnych stacji narciarskich będzie realizowany autokarem.
DZIEŃ 8
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.. 
DZIEŃ 9 poniedziałek 5 luty 2024
Powrót do Polski w godzinach porannych w zależności od miejsca wysiadania.

Karnet Dolomiti Super Ski  – 5 dni

Cortina D’Ampezzo 3 dni+ 3 Zinnen na 2 dni
340 -352 euro+ 5 euro kaucja za skipas. 
Cena uzależniona od ilości  osób chętnych oraz możliwości zakupu w cenie grupowej.

Cena zawiera: przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu 4* (6 noclegów), wyżywienie 2 posiłki dziennie, opieka pilota, codzienny dowóz do wyciągów, ubezpieczenie Signal Iduna (KL+NW), opłata na TFG oraz TFP, podatek Vat

Cena nie zawiera: napoi do obiadokolacji, ubezpieczenia narciarskiego SKI z OC (dla chętnych ok. 90zł - zalecamy) oraz karnetów narciarskich wg wyboru, taxy klimatycznej płatnej na miejscu od 14 roku życia wynoszącej 2 euro/os./dzień

TRANSPORT: autokar
Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 8 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy. Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, PKP oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych. Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM

miejsce adres wyjazd powrót cena
brak własny transport 15:00 10:00 -400,00 zł.
GLIWICE Centrum Handlowe Europa Centralna ul.Pszczyńska 315 00:30 00:00 0,00 zł.
KATOWICE Wyjazd: Mc Donald stacja BP ul. Ofiar Katynia 5 (wyjazd), powrót: Mc Donald stacja BP ul.Górnośląska 40a (powrót) 23:55 potw. 0,00 zł.
KRAKÓW Mc Donald (Makro) ul.Jasnogórska 2 23:00 potw 0,00 zł.
KRAŚNIK Stacja Shell Kolejowa 1 19:00 potw. 0,00 zł.
LUBLIN parking Hala Mosir Al.Zygmuntowskie obok stacji Orlen 18:00 potw. 0,00 zł.
ŁÓDŹ Dworzec PKP Łódź Kaliska parking ul. Karolewska 21.00 potw 200,00 zł.
Uwagi: połączenie antenowe Łódź-Katowice (realizowane busem przy minimum 8 osób)
NISKO Gospoda Nisko, Polna 33 20:00 potw. 0,00 zł.
RZESZÓW Centrum Handlowe Nowy Świat ul. Krakowska 20 21:00 potw. 0,00 zł.

UWAGA:
Taxa klimatyczna płatna w hotelu w recepcji  (obowiązkowa opłata) - 2 euro/os./dzień

Paszport lub dowód osobisty. Na stokach narciarskich we Włoszech jest obowiązek posiadania ubezpieczenia odpowiedzialność cywilna.
Organizator: CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski